Beste leden, De laatste maanden zijn er problemen geweest met de verlichting en/of zoemer van de tennisbaan. Op donderdag 02-10-'97 heeft een monteur van Kaal Nederland (Nu H.A.K.) deze problemen opgelost. Volgens deze monteur moet alles dus weer als vanouds werken. Verder willen wij U er nogmaals op wijzen, dat als de lampen uit zijn, men goed op de display moet kijken of deze brandt. Indien deze display niet brandt, kan het zijn dat er net voor u al iemand gespeeld heeft en dat de lampen net uit zijn. Dan duurt het ongeveer 20 minuten voordat deze voldoende zijn afgekoeld. Als ze voldoende afgekoeld zijn gaat de display weer branden en kan men weer gewoon zijn geld inwerpen. 'Ook wat betreft het afhangen van de banen, wil ik nog even reageren. Ook bij de verlichting telt het afhang reglement. Dus na 30 minuten kan men afgehangen worden. Zoals men weet mag men maar voor 1 half uur afhangen, ook al ben je met z'n vieren op de baan. Men moet de banen als er b.v. 8 of 10 personen zijn altijd vol maken zodat er zo weinig mogelijk mensen behoeven te wachten, enz. Wij wensen U veel tennisplezier. Bestuur T.C. Oostrum Indoor-dorpentournooi Op zondag 16 november, aanvang 13.00 uur wordt het jaarlijkse indoor- dorpentournooi gehouden in tennishal "De Schaapskooi" te Venray. Leden van de deelnemende verenigingen aan de dorpencompetitie kunnen zich hiervoor opgeven. Het inschrijfgeld bedraagt 15,- per persoon, dit is inclusief een warm hapje. De opgave dient te geschieden door onderstaand strookje in te leveren vóór 25 oktober bij Sjef van Rooij. Naam:Tel Adres: Speelsterkte: beginner gemiddeld sterke speler (ster) T.C. Oostrum o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 21 a*C~

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 21