1. Piet Staaks 166 punten 2. Freek Mijling 163 punten 3. Ilona Vink 157 punten 4. Sanne Raafs 156 punten 5. Monique Creemers 151 punten 6. Sanne Botden 141 punten Een paarden- en ponykampioenschap is interessant omdat het leuk is voor de deelnemende combinaties, maar is plezierig en spectaculair voor het pu bliek als er een spannende noot tussen zit. Dat was dit kampioenschap het geval. De ponycombinaties zouden een galoprace lopen. En jawel het werd een spannende happening. Onder luide aanmoedigingen van het publiek reden de ponycombinaties twee manches. De winnaars was elke manche een andere combinatie zodoende bleken als winnaar 3 combinaties ex aequo uit de bus te komen namelijk: Tamara Wilmsen, Ellen Custers en Claudia Enders. Als afsluitend onderdeel werd een springwedstrijd gehouden voor paarden- combinaties. In het voorprogramma mochten de liefhebbers onder de pony combinaties een parcoursje springen. Hiervan werd gretig gebruik van ge maakt. De uitslag van het springen paarden is: 1Piet Staaks 2. Sanne Raafs 3. Ilona Vink 4. Freek Mijling Omdat een kampioenschap altijd een algemeen kampioen dient op te leve ren komt deze combinatie er volgens de van te voren door het bestuur in el kaar getimmerde formule uit. Als algemeen kampioen werd gehuldigd: Tamara Wilmsen. Proficiat alle deelnemende combinaties en van harte dank aan iedereen, die zijn steentje heeft bijgedragen aan het welslagen van deze dagen. LRV en PC Nobel. De secretaris, Sef Huijbers -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan alle inwoners van Oostrum De peuterspeelzaal zal dit jaar weer de organisatie van de collecte voor de Nederlandse Brandwonden stichting op zich nemen. U kunt ons met de collectebus verwachten in de week van 26 oktober t/m 1 november. Wij vragen u om met ons dit goede doel te steunen. Alvast onze hartelijke dank. Peuterspeelzaal^ Rommelhofke 13 RRANnwOKJnckJ BRANDWONDEN STICHTING

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 13