Clubkampioenschappen NOBEL nieuws LRV en PC NOBEL Oostrum Op zaterdag 18 oktober en zondag 19 oktober 1997 vonden de club kampioenschappen plaats te Oostrum. Onder zeer zonnige weersomstandigheden begonnen zaterdagmiddag om 14.00 uur de combinaties met de cross in de bossen van de Boschhuizen. Daar had de organisatie onder leiding van Piet Staaks een leuke cross uit gezet, die bestond uit het springen van een zestal vaste hindernissen en het nemen van een zeer steile berg, gevolgd door een spectaculaire afdaling, 'pal voorde finish. Er werd snel en om het felst gereden en gestreden door de deelnemers. De verschillen tussen de nummers 1 en 2 bleken zeer klein. Hieronder volgt de uitslag: 1. Piet Staaks 2,43 minuten 2. Sanne Raafs 2,47 minuten 3. Tamara Wilmsen 2,62 minuten 4. Femke Kunen 3,11 minuten 5. Ellen Custers 3,17 minuten Zondagmorgen werden de clubkampioenschappen vervolgd met de in dividuele dressuur. Iedere combinatie had van de organisatie een start overzicht ontvangen. Zodoende verliep de dressuur zonder problemen on danks de iets wat te late start. Er werd wisselend goed gereden. Omdat aan het begin van het groene seizoen onze vereniging nogal de nodige aanwas heeft gekregen van jonge amazones met bijna allemaal schimmelponies, was het zeer interessant om te zien welke vorderingen deze kinderen met hun ponies al hadden gemaakt. De uitslag van onze jongste combinaties ziet er als volgt uit: 1 1. Tamara Wilmsen 172 punten 2. Marlies Huijbers en Ellen Custers 169 punten 3. Annemarie Staaks 161 punten 4. Claudia Enders 160 punten 5. Femke Kunen 149 punten 6. Jeanine Huijbers 137 punten 7. Milou Bergmans 136 punten De paardencombinaties streden bij de individuele dressuur om de ereplaatsen. Aan de uitslag kun je zien dat de verschillen minimaal zijn. Er werden leuke proeven neergezet. De uitslag is als volgt: 11 finA ii ÏVM

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 11