Onze krachten zijn beperkt, wij kunnen nooit wat Christus kan. Bij het doop sel legt de priester als plaatsvervanger, vertegenwoordiger van Christus, de hand op FENNE en ook Gemma en Ben strekken hun handen dan boven het kind uit; zo vormen God en Gemma en Ben een beschermend dak boven het hoofd van FENNE. Zo wordt door het doopsel het kind herboren als kind van God voor altijd en behoort het tot de Kerk van Christus, van de Kerk die Christus gesticht heeft. Een doopviering is geen eindpunt maar een begin. Leer je kind God kennen. Bid voor en met je kind, 4n kind is daar gevoeliger voor dan U denkt. Zo zal je kind mogen ervaren dat het gedragen wordt door God, door Zijn liefde. Geniet volop van je kind, laat Uw kind ook van U genieten, neem daar de tijd voor, 'n kind moet voor U 'n "kostbaar" geschenk blijven. De eerste vijf jaren zijn zo belangrijk voor het kind. Want 50% van het karakter en van zijn persoonlijkheidsvorming is al voltooid tegen de tijd dat het kind drie jaar en 75% als het tegen de vijf jaar loopt. Daarom zijn juist die eerste levensjaren zo belangrijk. En die eerste jaren zijn voorbij eer je het weet endie nooit meer terugkomen. 'n Geweldige opdracht voor jullie, Gemma en Ben, maar ook 'n opdracht om God dankbaar te zijn, dat Hij jullie heeft uitverkoren om voor dit kind jullie kind, Zijn kind te mogen zorgen, het op te voeden voor Hem. Gemma en Ben, van harte gefeliciteerd met jullie tweede kind, met FENNE. Mogen jullie erin slagen om met Gods hulp, van het leven van Thijn en Fenne iets wondervol moois te maken. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan de leden van de OVB Zou u wel eens willen weten hoe een diertje van glas gemaakt wordt en het misschien zelf ook nog willen proberen te maken? Kom dan dinsdag 21 oktober om 8 uur kijken en luisteren naar dhr. Martonel die ons alles demonstreert en vertelt over glasblazen. Na afloop is er gele genheid om iets te kopen. Oriëntatietocht, vrijdag 31 oktober De winnaars van vorig jaar zijn inmiddels al weer druk bezig een nieuwe spannende tocht in elkaar zetten. Wij hopen dan ook dat veel leden samen met hun partner zullen komen, want: "Hoe meer zielen, hoe meer vreugde", dus geef je op vóór 21 oktober bij Henriëtte, tel. 586 366. Tot dan -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7 3

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7