strafschopgebied werd neergelegd) 3 - 3. Net voor tijd toen het ernaar uitzag dat het een (verdiend) gelijkspel zou blijven, kon Venray uit een voorzet die slecht verdedigd werd de 3 - 4 inkoppen tevens de eindstand. Rest mij nog te vermelden dat Wim Aerts, Math van Rhee van de eerste plaats op de scorelijst heeft verdrongen. Math had vandaag toch een aantal goede doelkansen maar kon niet scoren ondanks zijn inzet. Jammer Math. Jurgen en Rooi bedankt voor de gastronomische verzorging. Henk ook bedankt, ondanks alles goed gefloten. Volgende week hopen we de verliezersperiode af te sluiten bij Meerlo met een overwinning. tot Pierre Eiker Boys 1 - Oostrum 1 3-3 Oostrum heeft afgelopen zondag twee punten laten liggen in de uitwedstrijd tegen de Eiker Boys. De eerste helft domineerde Oostrum de wedstrijd en had bergen kansen om te scoren tegen één kans voor de thuisploeg. Uit deze kansen kon René Bonte met een kopbal na 11 minuten de score openen (0-1). Twintig minuten en een aantal kansen later, werd Roy Willems met een steekbal alleen voor de keeper gezet en werd het 0 -2. Toen René Bonte in de 41e minuut goed doorging en de ruststand op 0 -3 bepaalde, leek er geen vuiltje meer aan de lucht. De meeste toeschouwers waren nog niet uit de kantine, toen de scheidsrechter in de 46e minuut de thuisploeg terecht een penalty toekende. Deze werd benut en was het 1 - 3. Zeven minuten later werd er weer een penalty toegekend en deze leek niet terecht, maar werd wel benut (2 - 3). Was het in de eerste helft niet sprankelend maar wel aardig, in de tweede helft was het alles behalve sprankelend. In de 68e minuut kon een geheel vrijstaande Eiker Boy uit een corner inkoppen en was de aansluiting een feit (3 - 3). Hierna waren er nog kansen aan beide zijden, waaronder enkele hele dikke. Beide ploegen lukte het niet meer om te scoren, zodat de punten gedeeld moesten worden. Oostrum had dit puntverlies geheel aan zichzelf te danken. De ruststand had een stuk hoger uit kunnen vallen en in de 2e helft werd het overwicht simpel afgegeven. Als volgende week Grashoek op bezoek komt, dan dient er uit een ander vaatje getapt te worden, al hadden velen dat het liefst uit dat van de balsponsor gedaan. Balsponsor Oostrum 1 - Grashoek 1: Mintemp Oostrum 5 - Milsbeek 6 4 - 0. (1 - 0) Een klinkende overwinning zou je zeggen als je de cijfers ziet. Toch was het niet best wat Oostrum deze zondagmorgen liet zien tegen een Milsbeek dat niet als serieuze tegenstander mag worden gezien. Oostrum begon redelijk voetballend, maar naarmate de tijd verstreek, zakte het spelpeil. In de 22e minuut belandde de bal via de kluts bij de kersverse vader A. Hogeboom en deze rondde koel af, waarna het overbekende "wiegritueel" uitgevoerd werd. 15

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 15