limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Weet u: Dat een doorsnee gezin dagelijks meer dan 500 liter water verbruikt en dat 1 m3 in 2 jaar 0,54 duurder is geworden? Dat een gemiddeld gezin 9,50,- betaalt voor alles wat met water te maken heeft? Dat dat bedrag niet voor alle gezinnen gelijk is? Dat gezinnen aan de Maas een waterkeringsomslag gaan betalen? Dat de grondwaterspiegel binnen 20 jaar meer dan één meter is gezakt? Dat daardoor onze beken bijna constant droog zouden zijn als we er geen Maaswater door zouden sturen? De landbouw enorme kosten moet maken om voldoende water op de gewassen te krijgen. Dat deze kosten in de prijs van ons voedsel worden doorberekend? De brandweer zich vaak zorgen maakt omdat het bluswater zo diep zit dat de brandweer het niet boven kan krijgen? Dat ons grondwater zo vervuild is dat de Waterleidingmaatschappij heeft besloten over te stappen om Maaswater te gebruiken voor ons drinkwater. Leden L.V.B. Op woensdag 15 oktober a.s. wordt een thema-avond gegeven door de kring. Aanvang: 20.00 uur. Plaats: De Gelderkoel te Heide Het thema van deze avond is: "Donor worden, dat doe je voor elkaar". Het belang van een donorcodicil wordt toegelicht. Een donorcodicil is een bewijs dat je altijd bij je draagt en waarmee je na overlijden je nieren en eventueel andere organen voor transplantatiedoeleinden beschikbaar stelt. Met deze organen kan het leven van andere mensen gered worden. Deze avond is toegankelijk voor alle LVB leden. Heeft u geen vervoer, bel dan even met uw contactpersoon. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- r~Wij vijf gulden en U een winnend lot?????? Waag een kans voor een eigen Oostrumse Vereniging. Donderdag 9 oktober 1997, rond 18.00 uur. ^Bijvoorbaat onze dank, Korfbalvereniging Oostrum. 22 iva] lil

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 22