Attentie Op 4 en 5 oktober a.s. vindt te Rio de Janeiro de tweede ontmoeting plaats van de Paus met de vertegenwoordigers van gezinnen uit alle landen van de wereld. De Permanente Raad van de Bisschoppenconferentie heeft, op advies van de Bisschoppelijke Commissie voor Huwelijk en Gezin besloten de parochies in Nederland te vragen in het weekend van 4 en 5 oktober op een bijzondere wijze verbonden te zijn met mondiale ontmoeting, en hieraan aandacht te besteden. Wij zullen dit doen in de voorbeden in alle H. Missen. ROZENKRANS voor het LEVEN Op zaterdag 11 oktober zal in verschillende landen de internationale Rozen krans voor het LEVEN gebeden worden. In Nederland wordt tussen 10 en 12 uur in kerken en kapellen, aan dit wereldwijde gebed deelgenomen. Er zal onder meer worden gebeden voor de ongeboren kinderen en voor steun aan moeders die in verwachting zijn. Tevens wordt er gebeden voor mensen wier leven door euthanasie bedreigd wordt. Wij zullen in onze kerk op zaterdag 11 oktober om 11 uur de ROZEN KRANS voor het LEVEN bidden en we hopen veel parochianen dan in ons midden te hebben. HUMOR in de Pastoraal Na een lange winter ontmoeten twee spinnen elkaar. De één zegt: "Ik heb de winter doorgebracht in de klokkentoren van de kerk. Het was een nacht merrie. Je doet geen oog dicht bij dat voortdurend gebeijer", Zegt de andere spin: "Ik heb de hele winter aan één stuk door geslapen. Geen mens stoorde me". "Waar zat jij dan?" "Ik zat in het offerblok voor het onderhoud van de kerk", o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Brigadieren, 2 Weken geleden hebt u kunnen lezen dat een ouder gestopt is met brigadieren. Gelukkig kunnen wij nu mededelen dat een moeder bereid is de open gevallen tijd: donderdag om 12.00 uur, in te vullen. Dus blijft er toch op alle tijden dat kinderen naar school gaan, of er vanaf komen hulp bij het oversteken. De Oudervereniging o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7