Enquête Bloembakken Randenrade. n.v.t. 2 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Overeenkomstig het besluit van de dorpsraadsvergadering van 10 juni j.l. is een enquête gehouden onder de bewoners van de Randenrade om een duidelijk ant woord te krijgen op de vraag of de bloembakken al dan niet ge-handhaafd moeten worden; dit ter afsluiting van het proefjaar. Er zijn 84 formulieren verspreid; retourontvangen: 64 formulieren. Een oprecht woord van dank namens de dorpsraad voor de van U ondervonden medewerking. Vraag 1Bent U voor handhaving van alle bloembakken? Ja/Neen. Motivatie: Antwoord: voor handhaving (ja) 15 tegen handhaving (neen) 41 niet ingevuld 8 Vraag 2: Indien U niet voor handhaving bent van alle bloembakken, bent U dan van mening dat er enkele bloembakken moeten blijven staan? Ja/Neen. Motivatie: Antwoord: voor handhaving van enkele bloembakken 7 Tegen handhaving van enkele bloembakken 36 niet ingevuld 20 n.v.t. 1 Vraag 3: Indien er bloembakken moeten blijven staan, wilt U dan aangeven om welke bloembakken dit gaat of op welke plaats(en) U vindt dat ze moeten staan? Antwoord: de voorstanders zijn voor handhaving van de huidige bloembakken (met name nabij de Oude Watermolen) of zelfs uitbreiding van het aantal bakken. Vraag 4: Indien U voor handhaving van bloembakken bent, bent U dan bereid deze mee te onderhouden? Ja/Neen. Opmerkingen/suggesties. Antwoord: bereidheid tot onderhoud 15 geen bereidheid tot onderhoud 20 niet ingevuld 27 Konklusie: meerderheid is tegen handhaving van de bloembakken. meerderheid vindt de huidige bloembakken geen adequate oplossing met betrekking tot de verkeersveiligheid. verhoging van de verkeersveiligheid verdient wel aandacht gezien de diverse opmerkingen en genoemde alternatieven zoals: bv. verhoging kruispunten, aanleggen verkeersdrempels, wegversmallingen, woonerf, instelling 30 km. zone, eigen rijgedrag verbeteren. De dorpsraad zal zo spoedig mogelijk een afspraak maken met de afd. Verkeers veiligheid van de Gemeente Venray om de resultaten van dit onderzoek te be spreken. Vooralsnog blijft de huidige situatie gehandhaafd. Via dorpsraad en/of gemeente zult U geïnformeerd worden omtrent eventuele veranderingen. 9

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9