Recreatief met de VZO-fietstocht op zondag 14 september 1997 Op zondag, 14 september a.s. organiseert de V.Z.O. Heide, Leunen, Merselo, Veulen, Vredepeel en Ysselsteyn weer haar jaarlijkse fietstocht. Er is weer een prachtige tocht uitgezet, die leidt door de dorpen van onze omgeving, met een bezoek aan Timmerfabriek van Duynhoven, waar men even kan uitrusten, rondkijken, en waar men een consumptie aanqeboden krijgt. Gestart kan worden tussen 11.00 u. en 13.30 u. bij Herberg de Peel in Ysselsteyn, of bij D'n Tommes in Merselo, of bij Stomerij Rutten in Heide. De startplaats is tevens de finishplaats. Het is een recreatieve fietstocht, waarbij ook enkele vragen beantwoord kunnen worden, kortom een leuk uitstapje voor het hele gezin. De tocht is ongeveer 35 km lang. Het inschrijfgeld bedraagt 5,00 (kinderen tot 12 jaar 2,50) en de opbrengst is dit jaar bestemd voor het ouderenwerk, met name de "Samen Doen Dag", een voorziening voor zelfstandige wonende ouderen, die de mogelijkheid biedt om samen met anderen, met begeleiding van vrijwilligers aan een gevarieerd programma deel te nemen. We hopen, dat het zondag lekker fietsweer zal zijn, zodat velen kunnen genieten van deze mooie fietstocht. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste kinderen van Oostrum Zondag 21 september houden wij Kindermarkt, heb je spullen over die je wilt verkopen kom dan om 11.00 uur naar het A.D.O.R. gebouw Tot dan Leiding en bestuur. ballonnenaktie ballonnenaktie ballonnenaktie Beste mensen van Oostrum in week 37 kunt U ons verwachten met de kaartjes voor de ballonnenwedstrijd. Wij hopen dat U ons steunt. P-S. De ballonnen worden om 13.30 uur losgelaten op de A.D.O.R. dag zondag 21 september. Tot dan, de ballonnenpiloot. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 19

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 19