maakt je stileen nieuw leven, 'n kind, ons kind. Stilteverwonde ringbewondering'n diepe innerlijke vreugde. En dan slaat de stilte over in gejubel, in grote uiterlijke vreugde en dank baarheid. Zo'n wonderlijk heerlijk moment was de komst van TOM op 13 juni voor Geert en Lizette Janssen-van Dijk van Buitenhof 5. Hun derde kind, broertje van Guus en Koos. Met dezelfde grote liefde en warmte hebben Geert en Lizette hun derde kind op deze dag verwelkomd, zoals eerder Guus en Koos. Heerlijk als je warme, veilige geborgenheid vindt bij mensen die zielsveel van je houden. En Geert en Lizette zelf vinden het geweldig dat zij die liefde en geborgenheid mogen geven aan TOM, hun Godsgeschenk. Op het ge boortekaartje staan de doopnamen reeds vermeld, omdat de doop van hun kind voor hen een vanzelfsprekende zaak is; zij willen hun kind al on middellijk onder de bescherming van God stellen, want nergens is een kind veiliger en geborgener dan in Gods hand. Geert en Lizette, van harte proficiat met jullie nieuwe rijkdom, met jullie derde kind, met TOM. Moge TOM jullie gelukkig samenzijn nog versterken. Moge Guus, Koos en TOM, als blijde gelukkige kinderen opgroeien in jullie gezin. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o nieuws Hoi Rollebol vrienden van A.D.O.R. Zaterdag 21 juni is het zover "Rollebol 97". We vertrekken met de bus om 8.30 uur vanaf het ADOR gebouw. Watje beslist mee moet nemen, 1 of 2 paar droge kleding, zwemspullen (kun je al onder je kleding aantrekken) een handdoek, drinken, eten en evt. wat geld om wat snoep te kopen 4,-. Zet overal je naam op. We zitten in Kessel aan de schijfweg-Zuid op het terrein van de Hobbits, dit voor de ouders die ons komen aanmoedigen. We hopen om 17.30 uur terug te zijn bij het Ador gebouw, waar we onze welverdiende beker neer zullen zetten. Bij slecht weer gaan we met de bus naar een andere bestemming. Toon je sportiviteit en maak er een gezellige dag van. Succes leiding en bestuur A.D.O.R. P.S. Met mooi weer de zonnebrandolie niet vergeten!! 7

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7