Maandag 09.00 u. Tot bijzondere intentie Dinsdag 09.00 u. Petronella Camps-v.d. Voort Woensdag 09.00 u. Voor 'n zieke (Met Rozenkransgebed) Donderdag 09.00 u. Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw van Oos trum Vrijdag 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, Schepper van al wat leeft 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen 13.00 u. Voor het Bruidspaar Ronald Hoex en Judith Janssen 14.15 u. Voor het Bruidspaar Peter Loonen en Marielle Douven 15.30 u. Voor het Bruidspaar Rogier Derks en Monique Maessen Zaterdag 19.00 u. Piet Verheijen, overl. ouders en familie Sikes-Rutten, uit dankbaarheid, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Rick Op den Camp, Frank Janssen Zondag 08.30 u. Gebr. Gloudemans, Frank Frederix 10.00 u. Bart Direks, Job Euwes, Jorn en Lars Kessels Geweldig bedankt Het deed me bijzonder goed weer zoveel mensen aan het werk te zien, in prima stemming, eerst als voorbereiding op de Maria-processie en afgelopen week weer voor de Openluchtmis en Sacramentsprocessie. Er werd een overvloed aan bloemen binnengebracht voor de versiering langs de weg en het strooien van bloemen op de processieroute door de schoolkinderen ener werd heerlijk versierd. Onze Harmonie en ons gemengd zangkoor vonden het weer een vanzelf sprekende zaak om dit eeuwenoude, maar nog altijd even betekenisvolle parochiegebeuren, met muziek en zang op te luisteren. Zondagmiddag trof ik in onze kerk nog enige mensen vanuit Brabant die 'n paar kaarsjes kwa men opsteken in de Mariakapel, en ze vroegen mij wat voor feest er in de parochie was en wie die versiering had aangebracht. Na mijn uitleg, zeiden ze dan hebt U toch wel 'n heerlijke parochie dat uw eigen parochianen voor dat alles zorgen en zo keurig. Ik heb ook 'n heerlijke parochie, was mijn ant woord, heerlijke mensen. Allen, die zich op de een of andere manier voor de Maria of Sacramentsprocessie hebben ingezet, heel hartelijk dank. Met open armen verwelkomd Dagelijks worden er kinderen geboren, toch is het iedere keer weer een wonderbaar gebeuren, ook als je het voor 'n derde keer meemaakt, het

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5