Dinsdag 09.00 u. Petronella Camps-v.d. Voort (Met Rozenkransgebed) Woensdag 09.00 u. Voor 'n zieke 19.00 u. Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Gem. koor) Donderdag 09.00 u. Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw (Met Rozenkransgebed) Vrijdag 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven 09.00 u. Voor priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Broeren-Kersten, Cor Thielen en zoon Toon, Mia Houba, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 14.00 u. Marly Schlepers, Rianne Rijshouwer 19.00 u. Mieke van Bracht, Linda Custers, Anneke Denissen Brandy van Dyck Zondag 08.30 u. Annemiek Moraal, Renee Bartram, Mieke Emons, Danielle Wijnen 10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel Woensdag 19.00 u. Dianne v.d. Mortel, Laura Op den Camp Maria-processie Zondag a.s. -18 mei - houden we na de Hoogmis van 10.00 u. onze jaarlijkse Maria-processie met het Genadebeeld van O.L. Vrouw van Oostrum. Deze processie, evenals de Hoogmis, wordt opgeluisterd door onze Harmonie en ons Gemend Koor. Honderden jaren is deze mooie, zinvolle traditie in ere gehouden. Laten we deze traditie in ere blijven houden en in grote getale het Genadebeeld begeleiden in processie rondom de kerk; uit dankbaarheid dat Maria Oostrum heeft uitverkoren tot haar genade-oord, om rijkelijk haar genade uit te strooien, wat zij ook heeft gedaan. Velen hebben in de loop der eeuwen troost, steun en kracfit gevonden bij Maria in onze genadekapel. Zoals geen kind zijn moeder missen kan, zo kunnen wij allen ook onze hemelse moeder niet missen. In onze moeilijke, angstige tijd hebben wij een machtige voorspreekster bij God nodig, en dat is Maria. Laten we zondag gezamenlijk Maria vereren, tot haar bidden om echt geloof, om hulp in onze moeilijkheden, om vreugde in ons Christen-zijn, om haar te danken. 5

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5