banken van de kerk gereserveerd zijn voor de familieleden van de communi cantjes. Meimaand "Mariamaand Nogal wat mensen leken in de afgelopen jaren Maria te zijn vergeten. Maar Maria vergeet ons niet. Laten wij in de Meimaand weer tot Maria in Oostrum gaan om samen met haar te bidden: om met haar de moed te vinden om echt uit te komen voor ons geloof in haar Zoon Jezus Christus aan wie wij alles te danken heb ben. Gedurende de Meimaand iedere dag na de H.Mis van 9.00 uur bidden we het Rozenkransgebed. Alleen op woensdagen wordt het Rozenkransgebed gebeden onder het Lof van 19.00 uur. Maar op woensdag 7 Mei is er 's avonds geen Lof, maar 'n H.Mis in verband met Hemelvaartsdag op 8 mei. Mogen we in de Meimaand weer op vele Maria- vereerders rekenen, ook in de dagelijkse H.Mis en op de woensdagen onder het Lof. -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0*0 Oostrumse Organisatie Zelfstandige Ondernemers Zelfstandige Ondernemers Uw bijzondere aandacht vragen wij voor de discussie-avond op dinsdag 6 mei in het emeenschapshuis (aanvang 20.00 uur) georganiseerd door de werkgroep renovatie Mgr. Hanssenstraat/Dorpsplein. Op genoemde avond kan van gedachten gewisseld worden omtrent de eerder bekend gemaakte voorstellen. Met name de renovatie Mgr. Hanssenstraat is een aangelegenheid, waarbij ver-schillende ondernemers direct betrokken zijn en ook blijven. Vandaar ons advies: maak van de aangeboden gelegenheid gebruik! Na de definitieve vaststelling is inspraak niet meer mogelijk. Wij maken van de gelegenheid gebruik U attent te maken op onze leden vergadering in 't Allemanscafé op dinsdag 27 mei a.s. aanvang 20.00 uur. De officiële uitnodiging met agenda zal tijdig bij U worden bezorgd. Het bestuur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 18 ÖOSTRUMSE ORGANISATIE

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 18