KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Busreis Keukenhof Voor deze dagtocht op 9 mei is de bus bijna volgeboekt. Wil men nog mee dan kan men contact opnemen met de heer Jan Derks, Randenrade 37 te Oostrum, telefoon nr. 581 398. Lentefeest 55-plussers 1997 Dit wordt gehouden op donderdag 15 mei om twee uur op het terrein van de Muziekfeesten in Merselo. Deze middag wordt georganiseerd door de ge zamenlijke Ouderverenigingen in de gemeente Venray met medewerking van het UW en het Gehandicapten Platform. Wethouder mevr. de Loo zal deze middag openen, op het programma staan diverse spelen terwijl het Seniorenorkest voor de muziek zorgt. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij de voorzitter, dhr. H. Pluk en kosten 10,- per persoon (koffie met vlaai gratis). Voor gezamenlijk vervoer kan men zich melden bij aankoop van de kaarten. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Huisvrouwen/Mannen toernooi. We spelen in de maanden mei/juni weer het huisvrouwen/ mannen toernooi. Dit is een mooie gelegenheid voor beginners om wat meer te kunnen tennissen en om andere tennisleden te leren kennen. Je geeft je individueel op of met een groepje en je wordt dan ingedeeld. Elke week is er dan de kans om te spelen. Het gaat meer om de gezelligheid, dan om de prestatie. Opgaveformulier Huisvrouwen/Mannentoernooi Naam: Adres: tel dinsdagmorgen woensdagmorgen donderdagochtend donderdagmiddag kan niet op O O O O alleen op O O O O voorkeur O O O O Strookje inleveren voor 1 mei bij Sjef van Rooij, Randenrade 70 16 OjD ^V> KBO- OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 16