TENNISLESSEN VOOR DE JEUGD Hallo jongelui en ouders, Ook dit jaar worden er weer tennislessen gegeven. Dit is een mooie kans om eens kennis te maken met de tennissport. Tevens leer je ook andere kinderen kennen die graag met je willen tennissen. De lessen worden gegeven door Maarten Custers. Het zijn 10 tennislessen, die op zaterdagmiddag vanaf 14.00 uur gegeven worden op de nieuw aangelegde banen van onze tennisvereniging. De groepjes worden zoveel mogelijk op nivo en leeftijd ingedeeld. We starten op 26 april. De lessen die tengevolge van slecht weer of andere oorzaken niet door zijn gegaan worden later ingehaald. Dit geschiedt in overleg met de tennisleraar. De lessen duren één uur en de kosten bedragen voor 10 lessen in totaal 85,-. Wanneer je voor het eerst, als jeugdlid van onze tennisvereniging, les neemt dan krijg je 20,- korting. Er wordt naar gestreefd om per uur maximaal zes kinderen les te geven. Je kunt je door middel van onderstaand strookje opgeven vóór zater dag 5 april 1997 bij Henny van Dijck. Verdere informatie kun je bij haar ook krijgen. Het lidmaatschap van de tennisvereniging bedraagt per jaar; voor kinderen t/m 10 jaar 25,- voor kinderen van 11 t/m 13 jaar 50,- Je krijgt dan een label en kunt op de banen gaan tennissen. Voor op gave als lid van onze vereniging kun je terecht bij Jan Mulder, Randenrade 81 te Oostrum (tel. 580 896) Kinderen die reeds eerder te kennen hebben gegeven dat zij tennisles wilden volgendienen onderstaand strookje eveneens in te vullen en in te leveren. Met groetjes, Henny van Dijck, Kloosterstraat 15 (tel. 580 160) Hierbij geef ik mij op voor de tennislessen voor de jeugd. Naam: Leeftijd: Adres: Tel.: Ik ben beginner heb al meer getennist ben gevorderde. 21

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 21