kon de overwinning opeisen. Zo eindigde deze wedstrijd in een gelijkspel. Te weinig gezien het feit dat Oostrum twee keer op een voorsprong kwam. Terecht gezien de krachtsverhoudingen in het veld. Gezien de overige uitslagen in de 5e klasse, dient Oostrum nu ongeveer alle wedstrijden te winnen om niet te degraderen. De komende weken zullen uitsluitsel geven. Quinn, vanaf deze plaats veel sterkte met je blessure. Oostrum 5 - Melderslo 5 1-1 (0-0) Het was een wedstrijd om snel te vergeten. Oostrum startte slecht en paste zich aan aan het spelpeil van de tegenstander. Dit was de lange bal. Dit resulteerde in voetbal wat het aanzien niet waard was. De kansen die ont stonden waren fouten aan beide zijden. Van echt voetbal was weinig sprake. Dat het 0-0 was bij de rust was dan ook geen verrassing. Na de rust had Oostrum de zaken wat beter onder controle en Melderslo kwam eigenlijk amper nog in het stuk voor. Kans op kans volgde maar het leek of de bal er gewoon niet in wilde. Dat het toch 1-0 werd was omdat een knal van H. Jeuken onderweg nog getoucheerd werd en zo in het net ver dween. Melderslo gokte op fouten achterin en die kwam er ook, 1-1. Oostrum probeerde nog de volle drie te pakken maar ook deze kansen gin gen op de een of andere manier niet in het doel. 1-1 Was dus de eindstand in het duel wat gekenmerkt werd door een groot aantal gemiste kansen. Op zo'n manier verdien je ook niet te winnen. Volgende week de gemeente-derby II, nu in Venray. Hopenlijk is het geluk nu weer aan onze zijde. Broeder Newin Veteranen VVO Uitslag zaterdag 29 maart 1997 TOP-VVO 2-0 Programma zaterdag 5 april 1997 VVO - IVO aanvang 16.30 u. bijeenkomst 16.00 u. Gekweld door afmeldingen vertrokken we met bijna de helft aan gastspelers richting Tienray. Door dit probleem was Mat genoodzaakt om het hele team om te zetten, met als grootste wijziging dat hij zelf ging kiepen. De eerste helft pakte dit nog niet zo slecht uit en kreeg Oostrum de beste kansen. Ook werd ons 2 keer een penalty onthouden door de scheidsrechter, een voor Henk Hofman en één voor Piet Fleurkens die neergelegd werden in 't straf schopgebied. Het was de scheidsrechter die een negatieve stempel op deze wedstrijd drukte waardoor wij de wedstrijd mogelijk verloren hebben, dit om dat hij bij twijfelgevallen wel voor Top floot, en was het andersom, en we zeiden hier wat van, dan kregen we dit ook nog tegen. De eerste helft was duidelijk voor ons, met een aantal goede kansen, de tweede helft was meer 12

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 12