de Eucharistie. Dagelijks kunnen wij met Hem ons offeren, ons geven aan de Vader, en met Hem de Vader danken voor al Zijn weldaden. In de heilige Communie, dat wezenlijke deel van de Eucharistie, kunnen we Christus echt ontvangen onder de gedaante van brood en wijn. Woorden om eigenlijk van daag eens diep over te mediteren Een tweede hoogtepunt van deze dag is de instelling van het Sacrament van het priesterschap. In persona Christi mogen priesters Jezus Christus tegen woordig stellen. In Zijn naam mogen zij zonden vergeven en alle andere Sacramenten toedienen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo tennisvrienden, Ook dit jaar worden er weer tennislessen gegeven, die door Maarten Custers verzorgd worden. Maarten geeft al jaren les in "De Schaapskooi". Hij zal zowel onze jeugd als ook U les gaan geven. Het zijn 10 tennislessen, die op zaterdagmiddag vanaf 14.00 uur gegeven worden op de nieuwe aangelegde banen van onze tennisvereniging. De groepjes worden zoveel mogelijk op nivo in gedeeld. We starten op 26 april. De lessen die tengevolge van slecht weer of andere oorzaken niet door zijn gegaan worden later ingehaald. Dit geschiedt in overleg met de tennisleraar. De lessen duren één uur en de kosten bedragen voor 10 lessen in totaal 137,50. Er wordt naar gestreefd om per uur maximaal vier senioren les te geven. Je kunt je door middel van onderstaand strookje opgeven vóór zaterdag 5 april 1997 bij Henny van Dijck. Verdere informatie kun je bij haar ook krijgen. Met groetjes, Henny van Dijck, Kloosterstraat 15 (tel. 580 160) Hierbij geef ik mij op voor de tennislessen. Naam: Adres: Tel.: Ik ben beginner heb al meer getennist ben gevorderde. 7 TENNISLESSEN SENIOREN

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7