Vrijdag Goede Vrijdag (Herdenking van de dood van Jezus 14.30 u. Lijdensverhaal en Kruishulde door de kinderen van onze Basisschool 15.00 u. Kruisweg 19.00 u. Goede Vrijdagdienst met het Lijdensverhaal (Heren koor) Zaterdag Paaszaterdag 19.00 u. Paasgezinsmis - Christus het Licht van de wereld Erna van Rattingen-Soulimans, Sanne van den Brink, (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 16.00 u. Linda Wijnhoven, Erna Gooren 19.00 u. Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Rick Op den Camp, Frank Janssen Zondag 08.30 u. Jorn en Lars Kessels, Lennart Peeters, Willem Verheijen 10.00 u. Jacqueline Engels, Laura Op den Camp, Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel Donderdag 27 maart 14.30 u. Annemiek Moraal, Renee Bartram, Mieke Emons, Marlie Schlepers 19.00 u. Mieke van Bracht, Linda Custers, Anneke Denissen, Brandy van Dijck Vrijdag 28 maart 14.30 u. en 19.00 u. Bart Direks, Job Euwes, Luuk Gielen Zondag a.s. viert de Kerk Palmzondag. Begin van de Goede Week. Pro beren we deze Heilige Week zo goed mogelijk mee te beleven, te beginnen met vandaag. Het zijn de dagen waarin we in het bijzonder de Daden des Heren gedenken. Het ging allemaal om ons, om ons geluk. Wat hebben wij nu voor Hem over? Onder alle H. Missen van zaterdag en zondag is er wijding van de palmtak ken. Na de H. Missen zullen de manden met palmtakjes achter in de kerk worden geplaatst en kunt U bij de misdienaars een palmtakken in ontvangst nemen om het thuis op het kruisbeeld te plaatsen. Hopelijk heeft het kruisbeeld nog 'n betekenisvol plaatsje in Uw woning. Witte Donderdag Met deze dag begint het Triduum Sacrum, het heilige triduum, de drie mooiste en tevens de belangrijkste dagen van het liturgisch jaar. Zonder deze dagen zouden we niet verlost zijn. Daarom is het een fijn moment om even stil te staan bij Witte Donderdag. Op deze dag herdenken wij dat Jezus ons een groot geschenk gegeven heeft:

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5