Valkenkampstraat 2 5807 AN Oostrum Lb. tel. 0478 - 588 503 Aan alle inwoners van Oostrum Zoals jullie waarschijnlijk wel opgevallen zal zijn is de peuterspeelzaal in de maand februari flink opgeknapt. Het dak is gerepareerd; het plafond en de vloer vernieuwd. Na een tijdelijk onderkomen op de basisschool, waar wij de school zeer dankbaar voor zijn, gaan de peuters nu weer vrolijk naar hun vernieuwde peuterspeelzaal op het vertrouwde adres. Zo'n grote opknapbeurt kost erg veel geld. Om deze werkzaamheden te fi nancieren is de maandelijkse ouderbijdrage niet toereikend. Daarom zijn wij zo vrij een beroep op u te doen. Wie wil ons, of beter gezegd, onze peuters en de peuterspeelzaal in het bijzonder, financieel steunen? U kunt uw bijdrage storten op bankrekeningnummer 14.00.03.495 van de Rabobank te Oostrum, t.n.v. Peuterspeelzaal 't Rommelhöfke. Bij voorbaat dank. Bestuur en leidsters 't Rommelhöfke -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkberichten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 22 - 30 maart Zaterdag 16.00 u. Voor het Bruidspaar Litjens-Staaks 19.00 u. Helena Camps-Driessen, jaardienst overl. ouders Broeren-Kersten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Zondag 08.30 u. Palmzondag: Mie Staaks-Hermans 10.00 u. Jaardienst Piet Litjens, jaardienst Harry Thuijls, Harrie Valckx en overl. familie, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie (Herenkoor) Maandag 09.00 u. Truus Vermeulen Dinsdag 09.00 u. Petronella Camps-v.d. Voort, Willem Jenneskens Woensdag 09.00 u. Voor 'n zieke (Met Rozenkransgebed) Donderdag Witte Donderdag (Herdenking van het Laatste Avond maal) 14.30 u. Voor de kinderen van onze Basisschool 19.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie, Michel Jacobs en echtgenote, Papa Vermeulen (Koor Harmony) 3

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3