Opgave openingstoernooi 19 en 20 april: Op zaterdag 19 en op zondag 20 april wordt ons eigen openingstoernooi gehouden. Er zal voor het eerst een toernooi gespeeld worden op de 'nieuw aangelegde kunstgrasbanen'. Er wordt geen enkelspel gespeeld. U kunt zich tot uiterlijk vrijdag 11 april opgeven bij Leo Lenssen of Sjef van Rooij. Naam: Adres: Tel. Ik heb de voorkeur om te spelen op Ik speel graag: zaterdag 19 april zondag 20 april Damesdubbel Herendubbel Gemengddubbel Geen voorkeur Piramidecompetitie Er wordt een dames- en een herenpiramide gespeeld. De wedstrijden wor den gespeeld zoals gebruikelijk was in de poulecompetitie. Er wordt 5 minu ten ingespeeld en daarna duurt de wedstrijd 55 minuten. Baan 2 wordt ge reserveerd voor de Piramidecompetitie. De 'geplande' wedstrijd dient op het wedstrijdschema te worden ingevuld, zodat voor iedereen duidelijk is wan neer de baan gereserveerd is. De stand wordt wekelijks bijgehouden. Men mag maximaal tot de derde speler die voor je staat uitdagen. Om de com petitie leuker (en ook langer) te maken, zag de organisatie graag dat je de speler die maar één plaats voor je staat uitdaagt. Wordt er gewonnen van de tegenstander die voor je staat dan neem je automatisch diens plaats op de piramide in en zakt de rest één plaatsje. Verlies je, dan blijf je gewoon staan. De piramide start in principe op 21 april. leder seniorlid en jeugdlid vanaf 16 jaar wordt door loting ingedeeld. Leden die niet aan deze competitie mee willen doen dienen zich hiervoor af te melden!!! Men kan zich tot uiterlijk vrijdag 11 april 1997 afmelden bij Leo Lenssen of Sjef van Rooij. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 19

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 19