eindstand. Dat dit niet eens geflatteerd was gaven ook de Leunenaren na afloop toe. De enige smet op het duel was de eerste gele kaart voor een Oostrum speler. Na twee geel-vrije jaren de eerste gele kaart, geeft aan dat ook op sportiviteits-gebied Oostrum 5 hoge ogen gooit. Volgende week staat deze broeder zeker wissel, maar de zaken worden waar genomen door mede-broeder Bert. De week erop is Newin hopenlijk weer van de partij. Broeder Newin Verslag IVO 8 - Oostrum 4 4-0 Wij verloren, want wij hadden Bas. Bas, niet tot volgende week. Veteranen Uitslag zaterdag 15 maart 1997 SV Lullingen -VVO 2-0 Programma zaterdag 22 maart 1997 VVO - BW aanv. 16.30 u. bijeenk. 16.00 u. Op de een of andere manier zat het vandaag bij ons niet goed in elkaar, vooral de eerste helft was het mauw. De eerste 10 minuten konden we nog mee over, en soms in de buurt komen van de goalie van Lullingen, vanaf toen drukte Lullingen ons steeds meer in de verdediging d.m.v. counters. Bij een van deze counters in de 28e minuut kon de geblesseerde Rob Ray- makers (bij de warming up scheurde hij 'n spiertje) de doorgebroken middenvelder niet bijbenen, en kon ook Leo Basten en Theo Kessels deze man niet stoppen, die dan ook onder Theo door de 1-0 scoorde. Steeds meer spelers van ons raakte geblesseerd zoals Peter v.d. Burgt, die er van daag zowiezo niet was, want z'n afstandsschot ging niet en z n corners haal den niet meer dan de achterlijn, later bleek dat dit door z n liesblessure kwam. En Ron Zeegers met z'n 2 gekneusde tenen ging het al niet beter. Toch kreeg Oostrum wat meer grip op de wedstrijd in de tweede helft en kreeg zowaar 'n paar kansen m.n. Jo Magermans, die er vandaag ook niet echt was kopte 'n inzet net mis. Waar Oostrum miste scoorde Lullingen wel, en had zelfs kans op meer was het niet dat Theo Kessels dit voorkwam op een keer na dan de 2-0. Hierna kreeg Peter Lepsi nog een dot van 'n kans, 'n haarzuivere voorzet van Theo v.d. Pas kopte Peter goed laag langs de paal, maar veel te zacht, zodat de keeper deze kon keren. Na 'n paar könicks gingen we richting Oostrum met de wetenschap dat er vandaag niet meer inzat. Marcel, Theo en Rob bedankt. Volgende week thuis tegen BW. Pierre 14

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 14