Kerkberichten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 8-16 maart Toediening van het H.Vormsel door onze bisschop (Koor Harmony) Mie Staaks-Hermans Overl. ouders Jans-Verheggen, jaardienst Herman de Kleijn, Jan Hubert Deurenberg, Ben Vackx, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Lucie Raedts (Gem. koor) Tot bijzondere intentie Petronella Camps-van de Voort Voor 'n zieke (Met Rozenkransgebed) H.Mis op de Smakt tot intentie van de L.V.B. en de O.V.B. Gest. jaardienst Theodoor Camps en echtgenote Uitstelling van het Allerheiligste om God eerherstel te brengen, de Schepper van alle leven Gest. jaardienst Jan Zegers en Johanna Camps Gest. jaardienst overl. familie Hendriks, Harry Ver meulen, Jaardienst Truus Vandevenne-Vermeulen, Pierre Vandevenne, Cor Thielen en zoon Toon, Toon Muller, overl. ouders Lemmens-Stevens, overl. ouders Broeren-Kersten, Annie Theeuwen-Derks (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Erna Gooren, Linda Wijnhoven, Jacqueline Engels, Suzan Nellen Zondag 8.30 u. Roel van Haeren, Rick Op den Camp, Frank Janssen, Merijn Gloudemans 10.00 u. Laura Op den Camp, Brandy v. Dijck, Mieke v. Bracht, Anneke Denissen Attentie! Attentie! Gezien het grote aantal kinderen dat zaterdag in de H. Mis van 19.00 uur het Sacrament van het H. Vormsel zal ontvangen, zullen zaterdagavond de meeste banken in onze kerk gereserveerd zijn voor de Vormelingen, hun ouders en familieleden. Wilt U daar rekening mee houden. Dank U. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zaterdag 19.00 u. Zondag 8.30 u. 10.00 u. Maandag 9.00 u. Dinsdag 9.00 u. Woensdag 9.00 u. 19.30 u. Donderdag 9.00 u. Vrijdag 8.30 u. 9.00 u. Zaterdag 19.00 u.

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7