Laatste mededeling Jeugddorpencompetitie 1997 Hallo jongelui Naar verwachting gaat in april de Jeugddorpencompetitie weer van start. Zoals voorgaande jaren hopen we dat er ook dit jaar weer veel leden zich hiervoor aanmelden en dat we weer wat prijzen in de wacht kunnen slepen. Je kunt je als team (met minimaal 4 personen) of individueel opgeven. Er wordt gespeeld op de woensdagmiddag vanaf 16.00 uur tot uiterlijk 19.00 uur, te beginnen met de jongste deelnemers. De wedstrijden worden gespeeld in de maanden april, mei en juni. Er wordt gespeeld jongens -en meisjes-dubbel, mix en mogelijk ook weer single. De opgegeven teams worden in poules ingedeeld op basis van sterkte. Deelname is gratis en sportiviteit staat voorop. Hoe meer deelnemers zich opgeven, des te meer teams kunnen er gevormd worden, waardoor de competitie ook leuker en spannender wordt. Natuurlijk kunnen ook (beginners) zich opgeven. Over het vervoer en de begeleiding krijgen jullie nog nader bericht. Hopelijk melden jullie je met velen aan! Je kunt je opgeven middels het opgaveformulier hieronder. Inleveren voor 2 maart bij H. v. Dijck Klooster straat 15 of John Niessen Buitenhof 11. (Eerdere geplaatste datum 12 maart is fout.) Naam Bij aanmelding als team ook de namen van de teamleden vermelden: 2-de teamlid 3- de teamlid 4- de teamlid 5- de teamlid Cafétaria '"t Boterhuuske" gevraagd medewerkster vanaf 16 a 17 jaar voor 6 a 7 uur per week inlichtingen: John en llona, tel. 585 505 Te Koop prima Eetaardappelen Fr. Schelbergen Mgr. Hanssenstraat 35 7

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7