plaats te stellen, bijvoorbeeld door een goed werk te steunen. En we dach ten dat we 'n heel goed werk steunen als we ook dit jaar weer de opbrengst van de Vastenaktie aan onze dorpsgenote Zuster Truus Lemmens (werk zaam in Pakistan) overmaken. Zij geeft zich helemaal voor haar lichamelijk en geestelijk gehandicapte kin deren, laten wij dan ook iets van ons afstaan zodat zij haar werk kan blijven voortzetten, al die stakkers wat liefde en geluk brengen. U hoort in het volgende Oostrums Weekblad nog wel wanneer leden van onze Carnavalsvereniging bij U zullen aanbellen voor Uw bijdrage voor Zuster Lemmens. Daarvoor zult U in het Oostrums Weekblad 'n witte envelop aantreffen waarop vermeld: Vastenaktie 1997 Zuster Truus Lemmens Pakistan die door leden van onze Carnavalsvereniging bij U zullen worden opgehaald -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o CULTURELE KRINGAVOND Wi Hierbij nodigen wij U uit voor onze Culturele Kringavond, die gehouden wordt op maandag 10 maart a.s. in Schouwburg "de Beejekurf" te Venray. Programma 19.30 uur Welkomstwoord door de Kringvoorzitster Mevr. M. Volleberg- Keijsers Aansluitend een inleiding door dhr. H.G. Peeters Thema: "Aan passenhoezo?" 20.30 uur Gedicht door Mevr. R. Derikx-van Helden 20.40 uur Toneelstukje "Kleurbekennen" opgevoerd door toneelclub De Vlasbloem uit Oostrum 21.10 uur Pauze 21.30 uur Demonstratieve diverse dansen door dansformatie van Dans centrum Jeanne en Paul Janssen 22.00 uur "De Nood" uit Vlierden zal deze avond met een vrolijke noot afsluiten door muziek en sketches 22.45 uur Afsluiting Entree-kaarten verkrijgbaar op de avond over Venray's dialect op donderdag 6 maart (vandaag), of bij M. Verheijen, Geeststraat 10. Kosten: 10,- incl. koffie en vlaai. Opgeven tot en met 7 maart. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5 c

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5