Prinsenreceptie op zaterdag 1 februari Zaterdag 1 februari receptie Prins Dave 1 (Moorrees) in het gemeenschapshuis. Het muzikale gedeelte is in vertrouwde handen van de Eikenhofkapel. Aanvang: 20.11 uur. Zaterdag 1 februari - verkoop Vastelaoveskrant Vanaf 12.00 uur wordt door Prins Dave 1Vorst Bert, Nar Jurgen, Bestuur en Raad van Elf de vastelaoveskrant 1997 te koop aangeboden. Ter dekking van de kosten zien wij ons genoodzaakt om een minimale prijs van 5,- te vragen. Bent u niet thuis en wilt u alsnog in het bezit komen van de vastelaoveskrant dan is dit mogelijk op de adressen: Randenrade 50 en Valkenkampstraat 10 Carnavalsvlaggen Deze zijn te koop bij Wim Nielen tel. 582 569 Passe-partouts Jeugdcarnaval 1997 Tot en met vrijdag voor carnaval loopt bij de Rabobank Venray-Oostrum een aktie om (onder bepaalde voorwaarden) tegen een aantrekkelijke korting in het bezit te komen van een passe-partout. Er zijn twee soorten passe-partouts 1. Voor de kinderbals in het gemeenschapshuis (maandag- en dinsdag morgen met op de dinsdag een traktatie) en de boerenbruiloft op dinsdagmiddag in zaal "de Karklingel". 2. Voor alle jeugdbals in zaal "de Karklingel" Degene die geen gebruik maken van bovenstaande aktie van de Rabobank is er nog de gelegenheid om een passe-partout te kopen en wel op: Vrijdag 7 februari in zaal "de Karklingel" van 18.00 tot 19.00 uur. Orde van Verdienste toegekend aan Ser Kessels Op voordracht van Carnavalsvereniging "de Karklingels" wordt dit jaar de hoogste onderscheiding, de Orde van Verdienste, uitgereikt aan Ser Kessels. Gedurende een groot aantal jaren staat Ser klaar voor de Oostrumse gemeenschap. Nooit doet men tevergeefs een beroep op Ser en zijn vrouw An. Ondanks zijn leeftijd (79 jaar) is hij nog steeds aktief in enkele commissies. De Harmonie is de grote passie van hem ondanks dat hij zelf geen instrument kan bespelen. Vanaf 1963, toen hij voorzitter werd van het uniformenfonds, is hij heel aktief voor deze vereniging. In 1963 werden diverse akties op touw gezet om het benodigde kapitaal bijeen te vergaren 16

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 16