^CARN/\l//\LSl/^R€NlGlNG OoStRu/V1 Jan en Tiny Kreutz Boerenbruidspaar 1997 CV "de Karklingel" Op een goed gevuld en gezellig aldewieverbal in het gemeenschapshuis is het Boerenbruidspaar 1997 bekend gemaakt. Het podium was door de organisatie omgetoverd in een schuur waar de buurt en familie bij elkaar was gekomen om gezamelijk de voorbereidingen te treffen voor het 25-jarig huwelijksfeest. Duidelijk hèèl anders dan voorgaande jaren. Door Wim Nielen, de organisator vanuit de carnavalsver., werd de nieuwe ceremoniemeester in de persoon van Henri Kessels aan het publiek voorgesteld. Beurtelings kwamen de bakker en de slager binnen om de bestellingen op te halen voor het grote feest op carnavalsdinsdag in het gemeenschapshuis. Ook de pastoor, die liever een borreltje nuttigde, kwam op bezoek om de "mis" door te spreken en de "gezinsbijdrage" te regelen. Doormiddel van het gezelschapsspel "kienen" werden enkele prijsjes verkiend maar ook kwamen op de geweldige "kien" de ouders van de bruid Mia en Leo Lenssen en de ouders van de bruidegom Toos en Joos Linskens tevoorschijn. Een "superkien" was er voor Tiny en Jan Kreutz die op carnavalsdinsdag er een onvergetelijke zilveren-boerenbruiloft van gaan maken. Het geheel werd prima gepresenteerd door Henri Kessels met ondersteuning van Wim Nielen. Bedankt. Boerebrulleft 1997 Ok dit jaor willen weej iedereen de gelegenheid bieje urn an te schuuve mit het bruudspaar en de familie urn enne goeje bojjem boeremoes met waorst ien ow maag te legge war ge dun ganse aovend op vurruut kunt. (anvang: 17.00 uur in het gemaenschapshuus) De pries die weej hiervur vraoge is 8,- per persoeën. De kartjes hiervur kunde kriege beej de 'Bonnenverkoop' op de Prinsereceptie op zaoterdag 1 fibbr. of op het adres: Randenrade 50 (tot uuterlijk 5 fibberwarie). 15 STRUM O O

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 15