Kerkdiensten O.L Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 25 januari - 2 februari Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Broekmans-Bovee, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie staaks-Hermans Lies en Herman Jeuken, Drika en Jan Volleberg, uit dankbaarheid voor het welslagen van een operatie, overl. ouders Camps-Willems. Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor) Tot bijzondere intentie Petronella Camps-v.d. Voort, uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie, voor 'n jarige Voor Priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, Martin Moorrees en Wim Versleijen, Jaardienst Lei Janssen, gest. jaardienst overl. ouders Hendrix-Geurts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u n Roel v. Haeren, Frank Janssen, Merijn Gloudemans, Bart Direks Luuk Gielens, Jorn en Lars Kessels, Willem Verheijen Mieke v. Bracht, Linda Custers, Brandy v. Dyck, Susan Felder -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Nobel Nieuws Van de LRV en PC Nobel hebben onlangs enkele combinaties deelgenomen aan dressuur-wedstrijden. Op 5 jan. 1997 nam Sef Huijbers met zijn paard lbor-H deel aan de selectie indoor-dressuurwedstrijd in de klasse B. De combinatie behaalde 315 punten hetgeen als klassering een 6e plaats opleverde, niet ver verwijderd van de win-naar, die 330 punten in de wacht sleepte. Monique Creemers met haar paard Tamara nam deel aan een dressuurwedstrijd in Ven-Zelderheid op 18 januari 1997. Ze behaalde daar het mooie resultaat van 160 punten in de klasse B, hetgeen beloond werd met een 6e plaats. Combinaties van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat. Het secretariaat, Nobel Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- NOBEL 'V/7 V A V(

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9