Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. 19.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 13.30 u. 19.00 u. Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 11-19 januari Sjef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans Ben Valckx, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. koor) Tot bijzondere intentie Petronella Camps-v.d. Voort Voor priesterroepingen (Met rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. O. L. Vrouw Tot intentie van de L.V.B. Uitstelling van het allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, schepper van alle leven Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Uit dankbaarheid bij het 25 jarig Huwelijk Camps-Jenneskens Overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen- Derks, overl. ouders Broeren-Kersten, jaardienst Jan v.d. Berg, Giel Vennekens en echtegnote en wederzijdse familie, jaardienst Toon Thielen, (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Annemiek Moraal, Renee Bartram, Marlie Schlepers, Rianne Rijshouwer Zondag 08.30 u. Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Rick Op den Camp, Frank Janssen Judith Philipsen, Susan Janssen, Maud Lepsi, Susan Frederix Donderdag 19.00 u. Anneke Denissen, Brandy van Dyck, Susan Felder, Geertje de Klein Kerstgave voor onze Oostrumse missiezuster: Truus Lemmens Tot en met zondag 12 januari hebt U nog de gelegenheid om in het offerblok in de Mariakapel uw bijdrage te storten voor de Kerstgave voor onze enige Oostrumse missiezuster Truus Lemmens, werkzaam in Pakistan. Daarna zullen we er voor zorgen, dat zij zo spoedig mogelijk haar Kerstpakket (in geld) in handen krijgt. Vol verwachting klopt haar hart. Moge zij op U allen rekenen? Hartelijk dank! Kerstmis voorbij! Met echte grote voldoening, mag ik, mogen we allen terugzien op een heel mooi Kerstfeest in onze kerk. De Kerstviering op de vooravond van Kerstmis, de gezinsmis en de zogenaamde Nachtmis waren grandioos: telkens 'n volle kerk, met veel kinderen en jeugd in de gezinsmis, 'n dankbaar 7 10.00 u.

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7