Wat is een jaar Een jaar geleden werd jouw leventje uit ons leven weggerukt. Een jaar geleden leefden wij verdoofd en gebeurden er allerlei dingen om ons heen waarvan we geen weet hadden. Voor de een vliegt een jaar voorbij, voor de ander duurt het een eeuwigheid. Ons gaf het afgelopen jaar verdriet, woede, pijn, onmacht, lijkt jouw heengaan alsof het gisteren was, maar ook alsof het niet meer te grijpen en zeker niet alsof het te begrijpen is, kortom, een diep gevoel van verwarring. Wél was het ook een jaar waarin we mensen leerden waarderen, mensen die ons dit jaar steunden en ondersteunden, letterlijk en figuurlijk. Mensen die ons in onze waarde lieten, mensen die ons uit het diepe dal hielpen opkrabbelen, mensen die nét als wij, ontzettend veel van je hielden en zullen blijven houden, mensenwat is een jaar! 08-01-1996 08-01-1997 Voor Sanne. Dagelijks gebeurt het talloze keren, dat een woord, uitdrukking of gezegde, jouw aanwezigheid doet accentueren. Dagelijks, en dat zal ik moeten leren, laat een gebeurtenis of een vriendinnetje jouw beelden op mijn netvlies projekteren. Dagelijks, en dat moet ik steeds weer accepteren, zie ik dingen die mij diep in mijn hart, door jouw afwezigheid eindeloos bezeren. Dagelijks lieverd, heb ik een onbeschrijfelijk ellendig gevoel maar prijs ik me gelukkig dat jij degene bent die weet, wat ik dagelijks bedoel. Papa mama Denise -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 17

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 17