Leden CV. "De Karklingels" Op vrijdag 10 januari en zaterdag 11 januari 1997 worden weer de "zittingsavonden" gehouden in het gemeenschapshuis te Oostrum. Een keur van artiesten zal deze avonden voor het voetlicht treden. Hoe komt men in het bezit van kaarten? C LEDEN: Zondag 8 december a.s. afhalen van entreekaarten. Aanvang: 11.00 uur tot 13.30 uur in het Allemans Café. Komt dit tijdstip ongelegen dan is er vanaf maandag 9 decem ber tot uiterlijk zaterdag 14 december, op het adres Randen- rade 50, tel. 584 114, nog een mogelijkheid om in het bezit van kaartjes te komen. Vrije verkoop: Zondag 15 december in het Allemans Café van 11.00 uur tot 13.30 uur. Wat houdt het lidmaatschap in? Gratis entree bij alle carnavalsaktiviteiten (voor de zitting wel entreekaart afhalen). Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden bij het sekretariaat: Roland van Soest, Geeststraat 4, tel. 512 949 en op zondag 8 december in het Allemans Café. Jeugdprinsebal 4 jannewarie As geej dit now lést, denkte misschien, dat weej en Kerstdinee gön orga- nisiere. Niks is minder waor, weej zien hiel hard op zuuk naor enne neejje prins. Mar waor, motte weej den now toch wer gaon zuuke? Um ut nog v iengewikkelder te make, doen weej der nevve de Kerstmis, Aid op Neej en de Karnaval ok nog enne Kermis beej. Dit jaor gaon weej enne neejje prins op de Kermis zuuke. Enne echte alderwetse Kermis, mit en waor- zegster, en pertjesspeul, touwke trekke en nog veul mier. Natuurlijk neme we eurst afscheid van de huidige prins, Maurice den urste, vorst Paul en de nar Sjors. Dit gebeurt um ongevér 20.11 uur. Weej hope dan um on- gevér 21.11 en neej prinselek trio te kunne presentiere op dees Kermis. Weej hope ollie natuurlek allemaol te zien op deze Kermis, den opge bouwd zal werre ien zaal DE KARKLINGEL. De port van de Kermis göt um 18,30 uur ope, dus tot dan. 17 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 17