Lezer kan meebepalen uit Peel Maas 14-11-96 Afgelopen dinsdag heeft de Stichting Sportgala Venray-regio de nominaties bekendgemaakt voor de titels Sportvrouw, -man en -team van het jaar. Behalve dat een onafhankelijke jury zal bepalen naar wie de titels zullen gaan, wordt er ook geluisterd naar de stem van de Venrayse bevolking. - "tar wie de titels zullen gaan op zondag 22 december a.s. is met het bekendmaken van de nominaties nog onduidelijk. Vijf vrouwen, zes mannen en negen verenigings teams zijn in de running voor deze nieuwe sporttitel in Venray. Een titel waarvoor de gemeente Venray onlangs een bijdrage leverde door het beschikbaar stellen van de diverse bekers. Bij de vrouwen zijn genomineerd Katja Broers van AV Venray, Astrid Heitling (tennis), Wendy van Ooi (handboogschieten) en de tafeltennissters Danielle Poels en Angèle Wientjes. Onder de heren kandidaten bevinden zich maar liefst drie biljarters die zich het afgelopen jaar hebben gemanifesteerd. Dat zijn Frank Vermeulen, Piet Volleberg en René Dericks. Verder staan genomineerd Harry Lenssen (midgetgolf), Mathijs van Asten uit Ysselsteyn (paardensport) en zijn dorpsgenoot Ron v.d. Hoff (handboogschieten). Onder de genomineerde sport ploegen ook twee teams uit Ysselsteyn nl. de handboog schieters van Ons Genoegen en de voetballers van VV Ysselsteyn 1. Dit Oostrum staan de korfbaldames op de nominatielijst. Verder komen drie zaalvoetbal teams in aanmerking voor de titel Sportploeg van het jaar te weten ZVV Veronica/Computerwork; 't Huukske en het damesteam van FC Hento. De overige genomineerden zijn AV Venray Regio, de Bowlingvereniging, SV Leunen 2 (veldvoetbal) en het eerste dames team van Red Stars dat het dit seizoen voortref-fel ijk doet in de eredivisie. Jury De jury is samengesteld uit leden, afkomstig uit alle kerkdorpen. Zij hebben ook de nominatielijsten gemaakt aan de hand van inzendingen van de diverse verenigingen. Elke genomineerde heeft zich het afgelopen seizoen in de sport weten te onderscheiden. De jury is echter van mening dat het publiek ook een stem mag hebben. Iedereen kan meedoen door onderstaand stembiljet in te vullen en te sturen naar Stichting Sportgala Venray-Regio, Antwoordnummer 1022,5800 VB Venray (een postzegel is niet nodig). Inzenders kunnen ook het Sportgala bijwonen. Zij dienen dat aan te geven op hun stem biljet. Er zijn echter maar een beperkt aantal plaatsen beschik baar waardoor de in-zender kan rekenen op maximaal twee toegangsbewijzen. Die kunnen dan op maandag 16 december worden afgehaald bij het VVV kantoor aan de Grote Markt. Oostrum: laat voor de sportman - sportvrouw - sportploeg ook Uw stem horen Sport Gala Venray Regio Publieks stembiljet 1 L J Ondergetekende: Naam: Adres: Postcode/woonplaats: brengt zijn/haar stem, voor de verkiezing van spoitvrouw/sportman/spoitploeg van het jaar. uit op: Sportvrouw van het jaar: Sportman van hel jaar Sportploeg van het jaar: Hij/zij wil graag de verkiezing in de Beejekurf bijwonen, op 22 december a.s. "s middags tussen 14.00 en 17.30 uur. Ja/Nee Handtekening: Sportnominaties bekend

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 17