namelijk scoren. De grensrechter van Heijen had buitenspel geconstateerd, maar de scheidsrechter had reeds bij zijn eerste vlagsignaal een teken gegeven, dat er doorgespeeld moest worden. Enkele minuten later kreeg Oostrum nog een goede kans en was zelfs een overwinning mogelijk geweest. Dit laatste zou iets teveel van het goede geweest zijn, maar de Oostrum supporters waren al blij met dit verdiende punt. Volgende week een thuiswedstrijd tegen het hoog geklasseerde Resia en ook hier zijn we met een punt tevreden. Griendtsveen 3 - Oostrum 5:1- 7 (1-6) Oostrum behaalde een forse overwinning op het matig spelende Griendtsveen. Oostrum begon goed met een hoge balcirculatie en de directe weg richting het doel. Voordat Griendtsveen het goed en wel besefte was het al 3-0. A. Hoogenboom omspeelde zijn tegenstander en zocht de achterlijn op. Zijn voorzet werd door H. Jeucken (die de laatste tijd opvallend vaak scoort) met een klein beetje fortuin afgerond. 0-1Enkele minuten later was het weer A. Hoogenboom die over rechts door de Griendtsveense defensie flitste en wederom goed teruglegde. Huurling van het 4e T. Emonts vlamde hem binnen 0-2. Daarna legde P.V. Abswoude de linker "defensie" kant van Griendtsveen open en mocht A. Hoogenboom zijn naam op het toch al goed gevulde scorebord laten zetten 0-3. Even was er hoogmoed maar na de 1-3 werd er weer volop gevoetbald. H. Hofman mocht na enkele carambollages vrij aanleggen en bewees wederom dat hij ook buiten werktijd z'n vizier op scherp heeft, 1-4. C. v.d. Hoogenhof was toen aan de beurt en rondde een mooie aanval goed af. P.V. Abswoude strafte op slag van rust nog een keer een foutenfestival af en bij rust was het dus al 1-6. Nu vraagt de trouwe lezer zich af waarom zoveel over de 1 e helft werd gezegd. Nou, dat zit als volgt. Na de rust zakte het peil van de 1e helft zover weg in de peelgrond dat er slechts enkele hoogtepunten waren. Th. Kes.seIs viel het meeste op en als men bedenkt dat deze het Oostrumse doel verdedigt (overigens met verve) zegt dit alles over onze rood-witten. c- v-d- Hoogenhof mocht na een assist van H. Hofman nog een keer het net laten bollen maar dat was niet eens terecht gezien 't spelbeeld van de 2e helft. Maar ja, wie heeft het over tien jaar nog over de manier waarop dit gebeurd is, de 1-7 uitzege is alles wat er telt. Thijs en Rob bedank ik voor de grote inzet en voor de gezellige 3e helft bij die uitgaansgelegenheid tegenover "de bank". Volgende week thuis tegen het lastige Merselo 3 voor hopelijk weer drie punten, Tot dan. Broeder Newin Veteranen Uitslag zaterdag 16 november Maashees - VVO 2- 2 15

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 15