Opbrengst collecte Nederlandse Brandwondenstichting De landelijke collecte van de Nederlandse Brandwondenstichting in Oos trum, die in de week van 27 oktober t/m 2 november jl. is gehouden, heeft 995,30 opgebracht. De Nederlandse Brandwondenstichting dankt, mede namens de peuter- -j speelzaal 't Rommelhöfke, de gulle gevers en de collectanten, die voor dit mooie resultaat hebben gezorgd. Met de opbrengst kan de Nederlandse Brandwondenstichting verder werken aan de realisering van haar doelstellingen; verbetering van de behandeling van brandwondpatiënten, wetenschappelijk onderzoek, het voorkomen van brandwonden en het in stand houden van de huidbank. Het geld zal ook worden gebruikt om nieuwe uitdagingen te bekostigen, zo als het voorkómen en beperken van littekenweefsel. Voorts wordt onderzocht welke behoefte er is aan ondersteuning en bege leiding van de talloze patiënten die, naast blijvende lichamelijke gevolgen, ook psychische problemen overhielden aan hun brandwondongeval. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o LVB afd. Oostrum Op veler verzoek zullen we binnenkort starten met een cursus aquarelleren. Leden, die hier interesse voor hebben kunnen zich melden bij Maria Wilms voor nadere inlichtingen. De cursus zal worden gegeven op woensdagavond. Als blijkt dat er meer voorkeur is voor een middag kan dat ook. De docente wil graag zo spoedig mogenlijk starten. Volgend najaar kan zij waarschijnlijk niet. Dus wacht niet te lang en bel meteen. M. Wilms, tel. 583 043 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging 9

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 9