Nobel - promotion Op zaterdag 26 oktober en zondag 27 ok tober 1996 hield LRV en PC Nobel haar jaarlijkse clubkampioenschap. NOBEL nieuws Deze keer speelden de weergoden onze vereniging duidelijk parten. Voor de kijk- lustigen was het beslist afzien. De deelnemende combinaties, vergeleken met verleden jaar een duidelijke toename, daarentegen hadden te kust en te keur wedstrijdmogelijkheden, waardoor de spanning soms aardig opliep. De opening op zaterdagmiddag was de cross, verreden in de Geijsterse bossen. Daar werd om het hardst gestreden hetgeen wel bleek uit de uitslag. Het verschil tussen nummer 1 Nona Vink en nummer 2 Piet Staaks bedroeg slechts 6 seconden. Zondagmorgen werd er om 10.00 uur gestart met het openingsnummer de individuele dressuur. In een leuke ambiance met voldoende sfeer konden de diverse combinaties op hun opleidingsniveau hun kunnen laten zien wat be treft de africhting van hun pony of paard. Er werden diverse kwalitatief goede proeven neergezet. Aan het slot van het kampioenschap werd het afsluitende onderdeel het spel verreden. Een leuke proef van behendigheid, waarbij het geluk wel degelijk mee speelde bij de vaststelling van de einduitslag. Maar goed zonder geluk vaart niemand wel. Hier volgt de uitslag: Algemene clubkampioen Jacqueline van de Beeten. 2e: Tamara Wilmsen 3e: Claudia Enders 4e: Piet Staaks 5e: Sanne Raafs Crosskampioen: llona Vink Dressuur kampioenpaarden: Jacqueline van de Beeten Dressuurkampioen ponies: Marlies Huijbers Springkampioen paarden: Set Huijbers Spelkampioen: Tamara Wilmsen De secretaris van LRV en PC Nobel, Oostrum Set Huijbers -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Te Koop Keyboard Casio C.T. 470 Tel. 584 771 19 N

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 19