Daarna de halve finales. Jack Cornelissen verloor, na een gelijkspel in de wedstrijd, de verlenging. Door middel van een betere afstoot was Jo Mager- mans de eerste finalist. De andere finalist werd Willem Creemers, die Twan van Enckevort versloeg. In de finale bleek dat Jo als 3-banden speler de fealing voor het libre toch mist. Willem had weinig moeite met Jo en werd de nieuwe kampioen. Derde werd Twan. Heren proficiat. Eindstand: 1W. Creemers 8. J. Cremers 2. J. Magermans 9. G. de Haart 3. T. van Enckevort 10. E. van de Venne 4. J. Cornelissen 11W. Kleuskens 5. H. Van Dijk 12. W. Denissen 6. J. Wijnhoven 13. G. Vermeulen f 7. M. van Dijk 14. T. van de Venne Tussen de wedstrijden door werd onze oud-voorzitter Pieter Verhagen als nog gehuldigd voor zijn jarenlange inzet als speler, secretaris en voorzitter. Pieter bedankt. Na afloop van het wedstrijdgedeelte volgde de feestavond met een koffietafel en het schieten met een kruisboog. Hierna was de prijs uitreiking van het biljarten en kruisboogschieten. Als laatste de huldiging van een jubilaris. Jo Cremers was afgelopen seizoen 25 jaar lid van onze ver eniging. Jo proficiat, en denk eraan: vooral doorgaan. Aan alle inwoners van Oostrum Evenals vorig jaar heeft de peuterspeelzaal besloten om de organisatie van de collecte voor de NEDERLANDSE BRANDWONDENSTICHTING op zich te nemen. U kunt ons met de collectebus verwachten in de week van 27 oktober t/m 2 november a.s. Wij vragen U om met ons dit goede doel te steunen. Alvast onze hartelijke dank. p.s.z. 't Rommelhöfke Oostrum 19 NEDERLANDSE BRANDWONDEN STICHTING s

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 19