Geslaagde avond voor de Vrienden van de Harmonie! Zaterdagavond j.l. tracteerde Tamboerkorps en Harmonie Sub Matris Tutela voor de 2e maal haar Vrienden en Vriendinnen op een uitstekend concert! Men bood een afwisselend programma, waarbij vooral de diverse solo's waardering oogsten! Om deze jaarlijks terugkerende avond een extra dimensie te geven, vindt er ieder jaar een gastoptreden plaats. Dit jaar was gekozen voor een optreden van Janine en Karlijn. Twee Jongedames die het publiek boeide met hun schitterende vertolkingen van nummers van Melanie (Ruby Tuesday en Lay Down) en Michael Jackson (the Earth Song). Dit alles vond plaats in een sfeervol aangekleed Gemeenschapshuis, waar in tegenstelling tot vorig jaar was gekozen voor zitplaatsen om ronde tafels. Een opstelling die de gezelligheid zeker ten goede kwam! Kortom, het was een avond waaruit overduidelijk bleek hoezeer onze Harmonie de financiële en morele steun van haar vrienden en vriendinnen waardeerd! Het moge duidelijk zijn dat deze waardering voor ons een extra stimulans is om te proberen onze vriendenclub, die op dit moment 81 leden telt, uit te breiden. Als ook U vindt dat onze harmonie: onmisbaar is voor onze dorpsgemeenschap, ons ieder jaar weer verrast met een, gratis toegankelijk, fantastisch carnavalsconcert, bij alle mogelijke feestelijkheden act de presance geeft, zelf hard werkt om financieel gezond te blijven, uw steuntje in de rug goed kan gebruiken, wordt dan lid van de Vrienden van de Harmonie! Een club die z'n geld meer dan waard is! U kunt dit doen door bijgaand formulier in te vullen! We hopen U als lid te mogen begroeten! met vriendelijke groeten Math. Arts. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 4

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 4