Oostrum 4 - Wittenhorst 8 0-0 Na een goede warming up gingen we aan de bak. Omdat er enkele leuke toeschouwers waren, kwamen ook de twee spelverdelers goed aan hunNa enkele leuke vrije trappen en mooie akties lukte het ons echter niet te scoren (het sterkste elftal tot dan toe!). Een onverdiende 0 - 0 was de eindstand. We hebben talent, dat jij misschien zocht maar niet vond. Bram was "waardeloos", zei Maud. MM BC 10 BJMM9 Sparta 8 - Oostrum 5 2 - 1 (0 - 0) De eerste nederlaag is een feit voor Oostrum 5. Het is er tevens een die niet snel vergeten zal worden. Niet dat Oostrum zo slecht was of zo, maar dat de tegenstander Sparta meer weg had van de zogenaamde "Holzhacker Buben". Al na enkele minuten werd dat feit even onderstreept. P.V. Abs- woude en M. Derks werden beiden onreglementair gevloerd en nog even na getrapt. De leidsman die het voor de wedstrijd nog had over respect voor eikaars ledematen bedoelde waarschijnlijk alleen voor de Sparta-spelers onderling dat dit nageleefd diende te worden. Oostrum was beter, maar aan gezien harde overtredingen toch niet bestraft werden, greep Sparta naar dit middel om Oostrum te bestrijden. Sparta was af en toe ook nog voetballend gevaarlijk maar voor de rust werd er niet meer gescoord. Na de rust ging het gelijk op tot de 59e minuut. Een Sparta-speler werd op maat bediend - alleen bevond hij zich ruim in buitenspelpositie - en scoorde. Tot ieders verbazing werd de treffer goedgekeurd. Direct daarna was 't zelfs 2 - 0 na een mis verstand achterin. Oostrum stroopte de mouwen nog eens op en trok fel ten aanval. H. Hofman kwam op rechts vrij en bediende invaller R. Engels op maat. Deze knikte de bal prachtig in de hoek. 2 - 1Wat daarna gebeurde is niet te beschrijven, want Oostrum kreeg ineens kans na kans. Helaas wer den deze niet verzilverd zodat het "negatieve" spel van de tegenstander toch beloond werd met de drie punten!! Broeder Newin Veteranen f Uitslag Zaterdag 5 oktober 1996 VVO-SVEB 1-4 Programma Zaterdag 12 oktober 1996 Swolgen - VVO aanv. 16.30 u. vertrek 15.45 u. VVO - SVEB 1 - 4 (0-2) Na de vorige week was er vandaag weer 'n lichtpuntje te bespeuren bij ons, met de wil en inzet om niet weer tegen zo'n groot verlies aan te lopen. Tot de 18e minuut lukte dit aardig, toen ging het fout en maar liefst 2x achter 12

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 12