Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. 19.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Tot bijzondere intentie (Met Rozenkransgebed) Petronella Camps-v.d. Voort (Met Rozenkransgebed) Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Gregoriaans koor) Gest. jaardienst Jan Zegers en Johanna Camps (Met Rozenkransgebed) Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan de Schepper van alle leven Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum (Met Rozenkransgebed) Piet Peeters en uit dankbaarheid, Martin Moorrees, overl. familie Sikes-Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Marlie Schlepers, Renee Bartram, Danielle Wijnen, Erna Gooren Frank Janssen, Bart Direks, Rick Op den Camp, Noud v.d. Mortel Judith Philipsen, Susan Janssen, Maud Lepsi, Susan Frederix Susan Janssen, Maud Lepsi Woensdag 19.00 u. Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Warm aanbevolen om in de komende maanden weer 'n verwarmde kerk te hebben. Octobermaand - Rozenkransmaand! In de Oktobermaand zal er iedere dag na de H. Mis van 9.00 uur de Rozen krans gebeden worden, maar ook op de woensdagen zal de Rozenkrans gebe den worden onder het Lof van 19.00 uur. Bij iedere verschijning van Maria heeft zij ons gevraagd, gesmeekt om de Rozenkrans te bidden voor de vrede, voor de bekering van de wereld. Lamzamerhand zal het wel bij iedereen doorgedrongen zijn dat de wereld, ook Nederland, bekering nodig heeft. Velen hebben God bui ten hun leven gelaten, nemen zelf de macht in handen en dan zien we wat ervan terecht komt. Laten wij allemaal stervelingen, allemaal maar gewone mensen, niet kleinerend op het Rozenkransgebed neerzien Zij, Maria die bij God leeft, weet wat 'n oprecht gebed bij God vermag. Laten we met velen Maria en de hemel bestormen met ons gebed. Rozenkrans voor het leven! (uit ons Bisdomblad "De Sleutel") Op zaterdag 5 oktober zal in vele landen de internationale Rozenkrans voor het Leven gebeden worden. In Nederland wordt tussen 10 en 12 uur op een groot aantal plaatsen, in kerken en kapellen, aan dit wereldwijde gebed deelgeno men. Er zal worden gebeden voor ongeboren kinderen, voor steun aan moeders 8

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 8