Oostrum 4 - Venray 15: 1-3 Na een goede contactbijeenkomst gingen we er fris en vol goede moed tegenaan (letterlijk en figuurlijk). Na een goede eerste helft van beide kanten nam Oostrum meteen na de rust de leiding door Marcel Derks. Oostrum meende de wedstrijd in de knip te hebben, maar er waren een paar "oud Oostrummers" die daar anders over dachten 1 -1Meteen na de gelijkmaker viel Eppo uit door één uit de kom geraakt elle"pijp"je. Hierna ging het snel en scoorde Venray 1-2 en 1-3. Een compliment aan het elftal en onze uitstekende keeper. Jammer van dat foutje. We hebben de stijgende lijn te pakken. Eppo beterschap en tot volgende week. MMBC 10 Meterik 3 - Oostrum 5: 0 - 0 Na de goede start in de competitie volgde de eerste tegenstander die op papier als "zeer lastig" bekend stond. De opening was dan ook voor de ploeg uit Meterik. Na enkele pogingen om een voorsprong te nemen, nam Oostrum de regie langzaam over. Uit een hoekschop brak er paniek uit in de Meterik-defensie. P.V. Abswoude reageerde alert en tikte 1-0 binnen. Tenminste dat dachten de spelers van beide teams alleen het arbitrale duo in dit geval niet. Aangezien deze beiden niet over de broodnodige tv-beelden beschikten werd de treffer niet toegekend. Meterik kreeg tussendoor enkele goede kansen maar Th. Kessels stak in de vorm, waarmee de Duitse doel man köpke tot beste van de wereld werd gekozen. Ook na de rust was er zo'n geval van "zit ie" of "zit ie niet". Wederom was P.V. Abswoude de doel puntenmaker, maar ook nu weigerde de scheidsrechter naar de middenstip te wijzen. Meterik werd nog maar zelden gevaarlijk en Th. Kessels deed zijn enkele bezigheden naar behoren. Oostrum had de winst nog kunnen grijpen maar benutte de spaarzame mogelijkheden ook niet. De eerste verlies- punten zijn geleden maar als de twee doelpunten toegekend zouden zijn en als Meterik ook zijn kansen had benut, wat dan? Ook in de voetballerij bij Oostrum 5 telt zo'n woord "als" net zoveel als in het profgebeuren, namelijk ook net niet! Volgende week weer voor de volle drie tegen Kronenberg 3. Broeder NeWin Veteranen Uitslag zaterdag 21 september Top-VVO 4-0 Programma zaterdag 28 september VVO - Leunen aanv. 17.00 u. bijeenk. 16.30 u. Top-VVO: 4-0(2-0) Tienray kwam binnen 10 minuten al op 2-0, daarna hervond Oostrum zich 12

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 12