volop in actie geweest om zoveel mogelijk sponsors voor hun project te in teresseren. Van groep 1 t/m 8 zullen kinderen deelnemen om middels het rennen van zoveel mogelijk ronden hun score flink op te voeren. Dit alles om een zo groot mogelijk eindbedrag te realiseren. Dit totale eindbedrag zal ge heel ten goede komen aan 'n kinderpoliokliniek in Zaïre. Tijdens thema- lessen op school zijn de kinderen bekend gemaakt met 't werk van de mede werkers van de kliniek in Zaïre. Mevr. Beyers welke de contacten met deze kliniek onderhoudt heeft tijdens de lessen uitleg gegeven over het werk dat door de medewerkers van deze kliniek verricht wordt. Zij zetten zich vooral in om de vele polipatiëntjes te helpen aan goede hulpmiddelen. Met deze hulpmiddelen kunnen ze de gevolgen van de verlammingen enigszins com penseren. Hierdoor is het voor veel van de kinderen weer mogelijk om zich te verplaatsen, of weer deel te nemen aan de activiteiten in hun dorp. Zaterdag om 14.30 uur zal 't eerste startsein gegeven worden, waarop de kinderen van groep 1 en 2 de spits afbijten voor deze sponsorloop. Er zijn twee afstanden. Een kleinere ronde voor de groepen 12, 3 en 4 en een grote voor de resterende groepen. Tijdens deze activiteiten zijn er medewerkers van de wereldwinkel uit Venray aanwezig welke voor een kop Max Havelaar koffie zullen zorgen. Voor de hardlopers is er natuurlijk limonade bij de finish, en naar we hopen 'n flinke score op de stempelkaart. Deze score bepaald uiteindelijk het eindbedrag dat ze kunnen overhandigen aan de kliniek in Zaïre voor de hulp aan hun leeftijdgenootjes. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Venray e.o. Postbus 38 5800 AA Venray Credit Lyonnais Bank Ned. 23.18.05.306. Wie helpt ons Wie wil ons, de Invaliden Sport en Belangenvereniging Venray e.o., helpen in de maand november met de verkoop van loten ten behoeve van onze poppenaktie 1996. De normaal gebruikelijke vergoeding is ook hier van toepassing. Reactie gaarne naar Dhr. Manders tel. 588 660. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Oudervereniging Mariaschool 9 I.S.B.V.

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 9