Oud IJzer Zoals jullie waarschijnlijk wel weten, haalt V.V. Oostrum regelmatig oud ijzer op. Wat minder bekend is, is het feit dat tussentijds oud ijzer afgeleverd kan worden aan de achterkant van de GHV-garage. Sinds kort is hier een container geplaatst en wij willen dan ook iedereen vriendelijk verzoeken om het oud ijzer in de container te deponeren, zodat het er ook aan de achterkant van de GHV opgeruimd uitziet. Zoals ook bij een normale oud ijzeraktie, zijn chemisch afval, koelkasten, accu's etc. niet gewenst. Namens de voetbalclub en de GHV danken wij jullie voor de medewerking. Ton Broeren, secr. V.V. Oostrum Verslag Oostrum 5 - Meerlo 3 4 - 1 (3 - 0) C~ Na een geslaagde opening tegen Leunen (5 -1) was nu Meerlo de volgende tegenstander. Vantevoren hadden Wilfried en Annemie van "de Karklingel" al de bekende voorzet (zij staken 't 5e in nieuwe tenues) gegeven. Oostrum 5 kopte deze voorzet graag - spreekwoordelijk - in. Dan moest er natuurlijk wel van Meerlo 3 gewonnen worden. In het begin was Meerlo wat veldspel be treft wel beter. De 1 - 0 voorsprong van Oostrum was dan ook een kleine verrassing. Een afgeslagen hoekschop werd door C. v.d. Hoogenhof op nieuw ingezet en T. Kessels (i.v.m. verwarring Ton Kessels dus) goed inge kopt. Daarna was er wat meer evenwicht in de partij. Meerlo leek de tegen slag van de 1 - 0 te overwinnen, maar toen sloeg Oostrum genadeloos toe. E' rst een goede actie van J. Linskens en P. v. Abswoude, de keeper laat de bal los en W. Bovend'Eerdt staubte ab 2 - 0. Kort daarna kwam P. v. Abs woude alleen voor de doelman en dat betekende 3 - 0. Na de rust leek Meerlo het tij nog te willen keren, maar Oostrum hield het doel schoon. Sterker nog, Oostrum liep uit naar 4 - 0. Na een terugspeelbal voelde de Meerlo-doelman zich "zo opgejaagd" dat de bal in het doel verdween. Dat Meerlo toch de eretreffer scoorde was een gevolg van onoplettendheid in de V.V.O.-detentie. Uitslag 4 -1waarna we kunnen spreken van een prima seizoenstart van Oostrum 5. f t.v.w. Broeder Nervin Veteranen V.V.O. Uitslag zaterdag 14 - 9-'96 Wanssum -V.V.O. 2-1 Programma zaterdag 21 september '96 Top -V.V.O. aanv. 17.00 u. vertrek 16.15 u. 12

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 12