Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: Valkenkampstraat 20 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. 0 Kermisvierend Oostrum kon de gemeentelijke derby, in en tegen Ysselsteyn, niet omzetten in een overwinning. Oostrum ging goed van start en het eerste kwartier van de wedstrijd, speelde zich hoofdzakelijk af op de Ysselsteynse speelhelft. Na ongeveer 20 minuten voetbal opende Ysselsteyn de score, doordat een geheel vrijstaande speler vanaf 12 meter in kon schieten. Op dat moment was het een onverdiende voorsprong. Tot de rust kregen beide ploegen nog scoringskansen, maar de 1 - 0 bleef ongewijzigd. Na de rust werd de spelkwaliteit wat minder en had Ysselsteyn meer grip op de wedstrijd. Kansjes waren er aan beide zijden, maar gescoord werd er vooralsnog niet. In de 70e minuut wel toen Ysselsteyn de score kon uitbreiden naar 2 - 0. Vijf minuten voor het einde werd het zelfs 3-0, hetgeen een geflatteerde overwinning voor de thuisploeg opleverde. Veteranen V.V.O. Uitslag zaterdag 7 september 1996 V.V.O. - Holthees 0 - 2 Programma zaterdag 14 september 1996 Wanssum -V.V.O. aanvang 16.30 u. vertrek 15.45 u. V.V.O.-Holthees 0-2(0-1) V.V.O. kon geen vuist maken tegen het sterke Holthees, dat vanaf de eerste minuut goed combinatievoetbal liet zien met snelle aanvallen over de vleugels, van waaruit de opgekomen middenvelders en spits van kansen om te scoren werden voorzien. Het was te danken aan de lat, paal en de excellent keepende Bas Kunen dat het bij de rust maar 0 -1 was. Oostrum kon de eerste helft alleen wat plaagstootjes uitdelen. De eerste 5 minuten leek het of de rollen waren omgedraaid na de rust en het was V.V.O. dat aandrong en goed rondtikte, dit kon echter niet omgezet worden in een doelpunt. Maar zoals bijna altijd is het de tegenstander die scoort. Uit een teruggelegde bal kon de rechter Holtheesspits de zwaar op de proef gestelde V.V.O. verdediging verschalken 0-2. Hierna hoopten de kansen zich voor Holthees op, en het was maar goed dat Henk (Bedankt) de wedstrijd affloot. Bas bedankt, Rod en Sjek ook voor de kantinedienst. Hopelijk volgende week in Wanssum een beter resultaat. Tot dan. Pierre P.S. Gradje de contactbespreking was ook voor jou!! 12 Ysselsteyn 1 - Oostrum 1 3

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 12