21 september Sponsorloop Mariaschool Oostrum Op 21 sept. a.s. zullen de kinderen v.d. Mariaschool weer zoveel mogelijk rondjes rennen voor de 2-jaarlijkse Sponsorloop. De opbrengst zal deze keer geheel ten goede komen aan Zaïrese poliopatiëntjes. Deze kinderen hebben hulp nodig in de vorm van allerlei orthopedische aanpassingen, zodat ze bijv. weer kunnen lopen, of zich anderszins voortbewegen. In de weken voor de Sponsorloop zullen de kinderen zich op dit doel richten middels extra themalessen. Een goede bekende v.d. betreffende kliniek in Zaïre zal de kinderen uitleggen en laten zien waarvoor ze zich in gaan zetten. Vanaf 13 sept. komen de kinderen bij u langs om u te vragen hen te sponsoren. U kunt de kinderen een vast bedrag toezeggen voor elk gelopen rondje. Dit alles tot 'n maximum van 5,- voor het totaal v.d. door de kinderen gelopen ronden. Na 21 sept. komen ze dan bij u langs om 't bijeengelopen geld op te halen. Oudervereniging Mariaschool -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste kinderen van Ador, 16 september start ADOR weer! groep 3: maandag 18.15 -19.15 uur. Leiding: Inge Kreutz, Jip Swinkels, Lonneke v. Asseldonk. groep 6, 7, 8: dinsdag 18.30 - 19.30 uur. Leiding: Michel Claassen, Floor Crijns, Mieke Teeuwen. groep 5: woensdag 18.30 - 19.30 uur. Leiding: Tielke Vollenberg, Helga Thielen, Ivo Ghielen. groep 4: donderdag 18.30 - 19.30 uur. Leiding: Kim Hermans, Yvonne Thielen. Tevens heeft Ador een aantal nieuwe bestuursleden en ziet het bestuur van Ador er als volgt uit: Ingrid Biermann - voorzitster Lizette Rutten - secretaris Frank Derksen - penningmeester Henk Verhoeven - bestuurslid Nel Vollenberg - bestuurslid Monique Nabuurs - bestuurslid. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11 N

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 11