Vrijdag 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God voor alles wat Hem wordt aangedaan, de Schepper van alle leven; denk maar aan alle abor tussen en de vele jongeren in België, maar ook in ons eigen land die wreedaardig vermoord worden. 09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Zaterdag 19.00 u. Piet Peeters en overl. familie, Pierre Vandevenne, Truus Vandevenne-Vermeulen, Marion Vermeulen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten Zaterdag 13.30 u. Susan Janssen, Maud Lepsi, Judith Philipsen 19.00 u. Annemiek Moraal, Renee Bartram, Mieke Emons, Marlie Schlepers Zondag 09.30 u. Misdienaars van Venray Attentie Attentie Attentie! a.s. Zondag 8 september is er om 8.30 uur geen H. Mis en de Hoogmis is om 9.30 uur. Ik ga n.l. zaterdag 7 september naar Lourdes en voor zondag morgen 8.30 uur kon ik geen plaatsvervanger vinden. Maar om 9.30 uur komt de deken van Venray met bedevaartgangers van Venray, maar omdat hij om 11 uur nog 'n H. Mis in Venray heeft moest de Hoogmis in Oostrum om 9.30 uur plaatsvinden. De diensten in de week gaan gewoon door om 9.00 uur. Deze zullen verzorgd worden door kapelaan de Bruin. Vanzelfsprekend zal ik graag in Lourdes U allen in mijn gebeden gedenken. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Gemeenschapshuis Oostrum In de vakantiemaanden juli en augustus is uit de door de Oostrumse vereni gingen voorgedragen kandidaten een nieuw stichtingsbestuur gevormd. Vooruitlopend op de definitieve samenstelling en taakverdeling van dit be stuur, waarover nadere informatie volgt, willen wij iedereen zoveel mogelijk informeren over de huidige stand van zaken. Het nieuwe bestuur bestaat uit Jack Schuurmans (voorzitter), Roos Rongen (secretariaat), Gerrie Daniels, Theo Linskens, Toon van Soest, Sraar Vermeulen, Geert Volleberg en Sjef Arts (BV, geen bestuurslid van de stichting). Dit betekent dat er momenteel nog 2 vacatures zijn. Het secretariaatsadres is Gildestraat 12, 5807 BV Oostrum. Truus Pelzer en Rudy Lepsi blijven de beheerderstaken uitvoeren. In principe kan men voor alle (verenigings-)activiteiten, feesten bruiloften en partijen in het gemeenschapshuis terecht. Voor alle afspraken m.b.t. het gebruik van het gemeenschapshuis kan contact worden opgenomen met Truus Pelzer, tel. 588 204. Het gemeenschapshuis is bereikbaar onder tele foonnummer 581 392. Het bestuur van de Stichting en de BV hopen hiermee iedereen in eerste instantie voldoende geïnformeerd te hebben en zodra er nieuwe 'zaken te melden zijn zullen wij u daarover berichten. 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5