Zaterdag 7 sept. 09.30 u. Oud papier ophalen Papierophalers: R. Ebisch, T. Hagens, M. Knelisen, J. v. Osch, S. Schuurmans, M. Mater, R. Pluk, P. Bom, H. Thielen, A. Reijnders, I. Thielen, H. Ver- heijen, J. Schuurmans Maandag 9 sept. Geen repetitie leerlingenorkest en orkest Woensdag 11 sept. Geen repetitie tamboerkorps agenda september: 07 sept. Oud papier 12 sept. Bestuursvergadering Opgave nieuwe leerlingen tamboerkorps Binnenkort willen we opnieuw starten met een interne opleiding tot tamboer. Jongens en meisjes, vanaf 9 jaar, die interesse hebben, kunnen zich opge ven bij Frank Martens, tel. 512 380. Ook voor inlichtingen kan men bij hem terecht. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 7-15 september Zaterdag 13.30 u. Voor het Bruidspaar Achten-Kuper 19.00 u. Overl. ouders de Kleijn-Herregraven, Wim Emons, jaardienst Pierre Wolters, Hendrik en Jo Jeucken en overl. familie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie *:>ndag 09.30 u. Voor de bedevaartgangers van Venray, Piet Litjens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Mie Staaks-Hermans, Ben Valckx, (Zangkoor van Petrus Bandenkerk van Venray) Maandag 09.00 u. Ben Valckx Dinsdag 09.00 u. Petronella Camps-v.d. Voort, Sanne v.d. Brink Woensdag 09.00 u. Voor 'n jarige, tot zekere intentie en uit dankbaarheid. (Met Rozenkransgebed) Donderdag 09.00 u. T.e.v. Onze Lieve Vrouw van Oostrum 3

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3