Tennisvrienden, Zoals jullie vorige week in het Oostrums Weekblad hebben kunnen^^X lezen, houden wij op zaterdag 21 september 1996 onze jaarlijkse feest avond. Dit jaar zal de plaats van handeling zaal "De Karklingel" zijn. Op deze avond kunt U een dansje wagen. De muziek wordt verzorgd door het orkest: "Twince", dat U op kermismaandag al kunt gaan beluisteren in zaal "De Kar klingel". Een "normale" consumptie kost op onze feestavond 1,75. (bier, frisdranken). Natuurlijk wordt er tijdens en aan het einde van de avond ook aan de inwendige mens gedacht. U krijgt een heerlijk koud buffet voorge schoteld. Van de leden, die deel willen nemen aan deze feestavond, vragen wij een v' "eigen bijdrage" van 10,-. Iedere feestganger krijgt bij binnenkomst 5 con sumptiebonnen uitgereikt. U kunt zich tot uiterlijk 15 september opgeven bij Sjef van Rooij door het onderstaande strookje in te leveren en het inschrijfgeld te betalen. Naam Adres neemt/nemen deel metpersoon/personen aan de feestavond op zaterdag 21 september. De "eigen bijdrage" bedraagt 10,- per persoon. Te voldoen bij inschrijving. Tennisvrienden, Wegens organisatorische omstandigheden kan de finaledag van de poule competitie niet doorgaan. Daarom organiseert de tennisvereniging op zaterdag 21 september een gezelligheidstoernooi voor de leden. Het wordt een onderling toernooi, waarbij gezelligheid voorop komt te staan. Leden die aan dit toernooi mee willen doen, kunnen zich opgeven door het onder staande strookje tot uiterlijk 15 september in te leveren bij Sjef van Rooij. Het wedstrijdschema wordt U op 19 september bekend gemaakt. Naam/namen Adres neemt/nemen deel aan het tennistoernooi op 21 september. 13 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 13