- rondom de stenen tafeltennistafel komen geen tegels, indien hieraan behoefte is, zal worden bekeken of er rubbermatten gelegd kunnen worden. - de oude banken bij de Oude Watermolen worden vervangen door nieuwe. - het voetbalveld bij de Oude Watermolen is toe aan een opknapbeurt. Door het intensieve gebruik komt men hier vrijwel niet aan toe. - de voetbalclub, tennisclub en de korfbalclub willen een overkoepelend overleg orgaan in het leven roepen, waarin zaken van gezamenlijk belang besproken kun nen worden. Het wordt op prijs gesteld als een lid van de dorpsraad wil fungeren als voorzitter. Belangstellenden dienen kontakt op te nemen met de voorzitter van de dorpsraad. - tijdens de eerstvolgende vergadering zal de jubileumuitgave van 't Oostrums Weekblad worden aangeboden. - volgende vergadering: na de zomervakantie: Dinsdag 3 september in Restaurant Bowling Venray. Aan alle belanghebbenden, organisaties en verenigingen In het najaar van 1996 wil de Dorpsraad Oostrum een nieuwe Oostrumse Wegwijzer uitgeven. Daarvoor willen wij graag op de hoogte gebracht worden van de aktuele gegevens, zoals bestuurssamenstellingen en andere zaken die van belang zijn om vermeld te worden in de nieuwe uitgave (zie ook de uitgave van 1993). ledereen die vermeld stond in de Oostrumse Wegwijzer 1993 heeft al via de voorzitter of het sekretariaatsadres een formulier ontvangen. Nieuwe verenigingen of anderen die vermeld willen worden kunnen gebruik maken van onderstaand formulier. Wij willen u verzoeken uiterlijk vóór 15 september a.s. deze gegevens aan te leveren bij het sekretariaat van de Dorpsraad, dhr. J. Janssen, Stationsweg 138a. Naam vereniging Datum Funktie Naam adres /postkode telefoon Voorzitter Sekretaris Penningm tel. tel tel tel. tel. Overige gegevens 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5