Uitnodiging Vergadering Hierdoor nodigen wij U uit voor de openbare vergadering van de Dorpsraad, welke zal worden gehouden op Dinsdag 3 september 1996 in de vergaderzaal van Restaurant-Bowling Venray, Mgr. Hanssenstraat 10 te Oostrum; aanvang 20.00 uur. Namens het Dagelijks Bestuur, H.W. Holtackers, voorzitter. AGENDA: 1. Opening. 2. Notulen van de Vergadering dd. 11 juni 1996. 3. Ingekomen Stukken Mededelingen. 4. Dorpsradenoverleg. 5. Verslag kommissies: Vrom, Openbare Werken, Financiën, Welzijn. 6. Uitgave Oostrums Wegwijzer. 7. Kermis 1996. 8. Nieuwe Inwoners. 9. Rondvraag. 10. Pauze. 11Presentatie Jubileumuitgave Oostrums Weekblad. 12. Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum, welke gehouden werd op Dinsdag 11 juni j.l. - besloten werd om Th. Linskens namens de dorpsraad kandidaat te stellen als bestuurslid van de Stichting Gemeenschapshuis. - bij de overheveling van werkzaamheden van de gemeente naar dorp of wijk zal vooraf een afstemming dienen plaats te vinden met de desbetreffende dorps- of wijkraad. Met name zullen aan de orde worden gesteld aspecten zoals verant woordelijkheden, kwaliteit en animo. Er dient een inventarisatie te komen van de mogelijke werkzaamheden en de financiële middelen, die de gemeente hiervoor beschikbaar stelt. Daarna zullen wij in Oostrum bekijken wat we willen en kunnen. De voorstellen van de gemeente worden afgewacht. - vernomen wordt dat overwogen wordt om een bezoek aan de kerkdorpen door B&W 1x per 2 jaar te doen plaatsvinden. De heer G. Spelbos is het aanspreek punt voor de dorps- en wijkraden. - er zijn afspraken gemaakt tussen gemeente en carnavalsvereniging omtrent onderhoudswerkzaamheden groenvoorzieningen en de hiervoor beschikbaar te stellen vergoeding. - de plantenbakken in de Mgr. Hanssenstraat zullen voorzien worden van nieuwe planten. - we hebben klachten ontvangen omtrent overlast door honden in de Jofferspas en vuilstort nabij de Oude Watermolen. De Soos is bereid om indien er vuilnisemmers aanwezig zijn deze regelmatig leeg te maken.

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3