Rob via de paal in 't doel 1 -1Even later wist Wellerlooi de volle winst naar zich toe te halen door dezelfde man als van de 1-1 eindstand 2-1. Een te leurgesteld V.V.O. keerde huiswaarts met de wetenschap dat de volgende wedstrijd afgelast moet worden i.v.m. personele problemen. Sjaak, Marcel en Rob bedankt voor jullie hulp. Pierre Jeugdvoetbal Programma zaterdag 31 augustus Raadpleeg Publikatiebordü! Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Ouderenmiddag Nu de vakantieweken weer zijn verstreken verwachten wij onze leden weer op onze wekelijkse bijeenkomsten in de "Karklingel". De bedoeling is dat iedereen die graag een praatje wil maken, een kaartje leggen, biljarten of andere spellen wil doen een bezoek brengt. De bedoeling van het bestuur is een ontmoetingsplaats te creëren waar de ouderen elkaar kunnen ontmoe ten en op die manier wat variatie in hun leven te brengen. Dus alle 55 plus sers van harte welkom. Tijd; tussen 2 en 5 uur. Centraal informatiepunt voor ouderen is omgedoopt in Meldpunt voor Ouderen en is gevestigd in de Kemphaan te Venray, telefoon 584 444. Alle werkdagen open van 09.00 tot 12.00 uur. Men kan er terecht voor informatie over vele zaken bv. maaltijdvoorziening, dienstverlening zoals begeleiding naar arts of ziekenhuis, enz. Culturele dagen in de Schouwburg Deze middagen zijn dit jaar op woensdagmiddag 18 en 25 september in de Schouwburg te Venray. Kaarten hiervoor kunnen nog worden afgehaald op 6 september van 10 tot 12 uur in de Kemphaan te Venray, zolang de voor raad strekt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15 KBO- OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 15