OOSTRUM Wij zijn op zoek naar enthousiaste meisjes/ dames die ons koor (momenteel 23 leden) willen komen versterken. Wij zijn een zanggroep variërend in de leeftijd van 20 tot 40 jaar. Wie zich hierbij thuisvoelt is van harte welkom. Twee maal per maand luisteren wij de Eucharistievieringen op in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Geboorte in Oostrum en daarvoor repeteren we wekelijks 1 1/2 uur in diezelfde kerk op - maandagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur - Incidenteel treden we ook buiten Oostrum op voor een concert of korenuitwisseling. Het repertoire loopt uiteen van licht kerkelijk tot modern. Enkele nummers uit het repertoire zijn: - Top of the World - Carpenters - Stay with me till the morning - Mozart - Heal the world - Michael Jackson - Everything I do - Bryan Adams - I'll have to say I love you - Jim Croce Spreekt bovenstaande jou aan, kom dan eens geheel vrijblijvend kijken/ luisteren op onze repetitie. Juist de septembermaand is gunstig voor toetreding omdat dan met de Kerst repetities begonnen wordt. Voor meer informatie kun je bellen naar: - Liedy Janssen tel. 0478 - 587 304 - Marian Mulder tel. 0478 - 580 896. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Gemengd zangkoor Zaterdag 24 augustus uitstapje voor leden plus partner. Vertrek: 8.00 uur precies, bij de Rabobank naar Den Haag. Even ter herinnering de dagindeling. Vaartocht Den Haag - Delft; bezoek Delft, vandaar naar Scheveningen. In Boxmeer is het diner om 19.00 uur. Als 't weer *n beetje mee zit wordt het zeker een fijne dag. Organisatoren bedankt voor de inspanning, om weer een mooie dag voor de leden en partners te verzorgen. Woensdag 28 augustus eerste repetitie na de vakantie, ledereen weer goed uitgerust? Fijn, we beginnen net als voorheen Heren 19.30 uur, dirigent Theo Linskens; dames en heren 20.00 uur, dirigent Wim Lakeman. Als er nog fans zijn in Oostrum, die graag met ons mee zingen, U bent van harte welkom. Iedere woensdag in de leefkuil van de basisschool. Zaterdag 7 september, 13.30 uur huwelijksmis. Secr. L. Versteegen, tel. 584 910. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- -v' KOOR A tfARMOJTM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 7